справа № 380/817/22
про розгляд справи за правилами загального
позовного провадження
20 травня 2022 року
Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Москаля Р.М. розглянув адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Львівській області про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити дії,
ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1 , позивачка) 13.01.2022 звернулася до Львівського окружного адміністративного суду з позовом до Головного управління ДПС у Львівській області (далі - ГУ ДПС у Львівській області, відповідач) з такими вимогами:
- визнати протиправною бездіяльність Головного управління Державної податкової служби у Львівській області щодо не проведення повного розрахунку з ОСОБА_1 при припиненні державної служби та звільненні з 01.11.2021 за угодою сторін;
- стягнути із Головного управління Державної податкової служби у Львівській області на користь ОСОБА_1 середній заробіток за несвоєчасний розрахунок при припиненні державної служби та звільненні з 01.11.2021 за угодою сторін з посади головного державного інспектора відділу супроводження в судах податкових спорів планових перевірок управління супроводження судових справ Головного управління ДПС у Львівській області за період 03.11.2021 по 28.11.2021, що становить 14890,20 грн.
Суд ухвалою від 17.01.2022 відкрив провадження в адміністративній справі за цим позовом та вирішив розглянути таку справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін та проведення судового засідання, за наявними матеріалами.
Відповідач подав відзив на позовну заяву ОСОБА_1 , зі змісту якого вбачається, що відповідач не погоджується з цим позовом, вважає його необґрунтованим, безпідставним та таким, що не підлягає задоволенню. Наведені у відзиві обставини потребують заслуховування думки учасників справи та дослідження у відкритому судовому засіданні. А з огляду на подання відповідачем клопотання про розгляд справи в порядку загального позовного провадження в судовому засіданні з повідомленням сторін суд дійшов висновку про необхідність розгляду цієї справи за правилами загального позовного провадження.
Керуючись ст.ст. 173, 243, 248, 256, 260, 294 КАС України, суд -
Розглянути справу №380/817/22 за правилами загального позовного провадження.
Призначити підготовче засідання на 16 червня 2022 року о 11:00 год., в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду (м. Львів, вул. Чоловського, 2, перший поверх, зал засідань №8).
Надіслати копію цієї ухвали учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не оскаржується.
Суддя Москаль Р.М.