Справа № 735/1199/21 Провадження №2/745/69/2022
13 травня 2022 року суддя Сосницького районного суду Чернігівської області Смаль І.А., розглянувши клопотання відповідача ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції у справі за позовом ОСОБА_2 до Коропської селищної ради та ОСОБА_1 , третя особа ОСОБА_3 про визнання недійсним та скасування рішення 19 сесії 4 скликання Коропської селищної ради від 03.11.2005 року,-
В провадженні суду знаходиться справа за позовом ОСОБА_2 до Коропської селищної ради та ОСОБА_1 , третя особа ОСОБА_3 про визнання недійсним та скасування рішення 19 сесії 4 скликання Коропської селищної ради від 03.11.2005 року, яка призначена до розгляду на 23.05.2022 року о 12 годині.
12.05.2022 року від відповідача надійшло клопотання про участь його судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні Коропського районного суду Чернігівської області. Відповідно до ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Враховуючи наявну технічну можливість проведення судового засідання в такому режимі, суд вважає за можливе провести зазначене судове засідання у режимі відеоконференції з Коропським районним судом Чернігівської області (16200, смт.Короп, вул.Кибальчича 12, Чернігівської області) за участі відповідача ОСОБА_1 .
Керуючись ст.ст. 212,260 ЦПК України, - УХВАЛИЛА :
Судове засідання за участі відповідача ОСОБА_1 у справі за позовом ОСОБА_2 до Коропської селищної ради та ОСОБА_1 , третя особа ОСОБА_3 про визнання недійсним та скасування рішення 19 сесії 4 скликання Коропської селищної ради від 03.11.2005 рокупризначене на 12.00 год. 23.05.2022року провести в режимі відеоконференції з Коропським районним судом Чернігівської області (16200, смт.Короп, вул.Кибальчича 12, Чернігівської області). Доручити Коропському районному суду Чернігівської області забезпечити проведення судового засідання о 12:00 год 23.05.2022року в режимі відеоконференції за участі відповідача ОСОБА_1 .
Про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції повідомити відповідача ОСОБА_1 .
Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно до Коропського районного суду Чернігівської області та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.А.Смаль