справа № 380/25140/21
11 травня 2022 року м.Львів
Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді О.Желік розглянувши у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, Головного управління Національної поліції у Львівській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії, -
встановив:
ОСОБА_1 звернувся до Львівського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області (відповідач-1) та до Головного управління Національної поліції у Львівській області (відповідач-2), у якому просить:
- визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області та Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо неврахування всіх виплат грошового забезпечення та нездійснення перерахунку та виплати різниці пенсії ОСОБА_1 ;
- зобов'язати Головне управління Національної поліції у Львівській області включити з помісячною розбивкою до таблиці надбавок Довідки про щомісячні додаткові види грошового забезпечення, що подається для призначення пенсії ОСОБА_1 , нараховані та отримані в сумі 83 937,28 грн. на підставі рішення Львівського окружного адміністративного суду від 01 жовтня 2020 року (справа №380/2086/20) та скерувати таку Довідку до пенсійних органів для перерахунку пенсії;
- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області здійснити перерахунок та виплату різниці пенсії по інвалідності з часу призначення пенсії ОСОБА_1 із врахуванням сум грошового забезпечення у розмірі 83 937,28 грн., стягнутих на підставі рішення Львівського окружного адміністративного суду від 01 жовтня 2020 року (справа № 380/2086/20), починаючи з часу призначення пенсії по інвалідності.
В обґрунтування позовних вимог вказав, що Головне управління Національної поліції у Львівській області при видачі довідки не здійснило помісячної розбивки відповідної суми у такій, чим допустило бездіяльність щодо невключення всіх виплат у довідку для призначення пенсії, що зумовило неправильний розрахунок такої. Позивач вважає, що незазначення Головним управлінням Національної поліції у Львівській області у довідці всіх відповідних сум грошового забезпечення, отриманого у страховий період помісячно, має наслідком порушення його законних прав на отримання пенсії у повному обсязі, не зважаючи на те, що з цих сум відбулося утримання страхового (єдиного) внеску.
Ухвалою від 28.12.2021 провадження у справі відкрито за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та встановлено відповідачам п'ятнадцятиденний строк з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження для надання відзиву на позовну заяву.
Від відповідача-1 на адресу суду надійшли відзиви на позовну заяву (вх. № 631ел від 19.01.2022, вх. № 11443 від 07.02.2022), в яких проти позовних вимог заперечив. В обґрунтування вказав, що у довідку від 23.02.2021 № 52/68 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення не включені суми щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, виплачених за час вимушеного прогулу на виконання рішення суду. Разом з тим, формування грошового забезпечення не входить до компетенції органів Пенсійного фонду України, оскільки останні визначають розмір пенсії на підставі документів, наданих уповноваженими органами відповідних міністерств. Таким чином, представник відповідача-1 вважає, що заявлені до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області позовні вимоги є передчасними та не підлягають до задоволення. Також зазначив, що позивачем пропущено строк звернення до суду, оскільки позивачу призначено пенсію з 29.10.2020, а з позовом він звернувся у грудні 2021 року. Просив у задоволенні позову відмовити.
Від позивача на адресу суду надійшла відповідь на відзив відповідача-1 (вх. № 11091 від 07.02.2022) у якій заперечив проти доводів відповідача-1 щодо пропуску строку звернення до суду. Також навів доводи, аналогічні тим, які викладені в позовній заяві.
Від відповідача-2 надійшов відзив на позовну заяву (вх. № 4985ел від 15.04.2022) у якому проти позову заперечив. В обґрунтування вказав, що здійснити розбивку зазначених сум не має можливості, тому що у рішенні суду зазначена загальна сума, а не за видами нарахувань. Також зазначив, що визначаючи розмір вимушеного прогулу у справі № 380/2086/20 суд керувався постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 № 100 та виходив з середньомісячної заробітної плати, виходячи з виплат за останні 2 календарні місяці роботи. Просив у задоволенні позову відмовити.
Позивач надіслав на адресу суду відповідь на відзив відповідача-2 у якій навів доводи аналогічні тим, які викладені в позовній заяві. Просив позовні вимоги до відповідача-2 задовольнити.
Щодо доводів відповідача-1 про пропуск позивачем строку звернення до суду суд зазначає таке.
Відповідно до ч. 2 ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Відповідач-1 відмовив позивачу у задоволенні його вимог листом від 04.10.2021 № 1300-5902-8/87690, у свою чергу, відповідач-2 відмовив позивачу листом від 15.11.2021 № М-241/Зі/17/01-2021. Із цим позовом позивач звернувся до суду 22.12.2021, що підтверджується відтиском штампу вхідної кореспонденції Львівського окружного адміністративного суду. Відтак суд відхиляє доводи відповідача-1 про пропуск позивачем строку звернення до суду.
Суд дослідив матеріали справи, всебічно і повно з'ясував усі фактичні обставини, об'єктивно оцінив докази, які мають юридичне значення для вирішення спору по суті та встановив таке.
Позивач проходив службу в органах Нацполіції на посаді начальника старшого інспектора з особливих доручень відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Наказом Головного управління Національної поліції у Львівській області «По особовому складу» від 20.02.2020 № 53о/с позивача звільнено відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» зі служби в поліції за пунктом 6 частини першої статті 77 (у зв'язку з реалізацією дисциплінарного стягнення у вигляді звільнення зі служби, накладеного відповідно до Дисциплінарного статуту Національної поліції України).
Вказані обставини встановлені рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 01.10.2020 у справі № 380/2086/20, яке набрало законної сили 12.11.2020. Згідно з ч. 4 ст. 78 КАС України, обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області на підставі грошового атестату № 10/68, довідки від 23.02.2021 № 52/68 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення призначило з 29.10.2020 позивачу пенсію по інвалідності відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» у розмірі 40 % грошового забезпечення.
Рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 01.10.2020 у справі № 380/2086/20, яке набрало законної сили 12.11.2020, адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції у Львівській області про визнання протиправними і скасування наказів, поновлення на посаді, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу задоволено частково: визнано протиправним та скасовано наказ Головного управління Національної поліції у Львівській області від 19.02.2020 № 675 «Про застосування дисциплінарного стягнення до поліцейського ВПН УКЗ ГУНП у Львівській області»; визнано протиправним та скасовано наказ Головного управління Національної поліції у Львівській області від 20.02.2020 № 53 о/с «По особовому складу». Поновлено ОСОБА_1 на посаді старшого інспектора з особливих доручень відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції у Львівській області з 21.02.2020. Стягнуто з Головного управління Національної поліції у Львівській області на користь ОСОБА_1 середній заробіток за час вимушеного прогулу в сумі 83937 (вісімдесят три тисячі дев'ятсот тридцять сім) грн. 28 коп. з проведенням необхідних відрахувань відповідно до чинного законодавства.
Рішення суду в частині поновлення на посаді ОСОБА_1 та стягнення середнього заробітку за один місяць в сумі 11616 (одинадцять тисяч шістсот шістнадцять) грн. 21 коп. з проведенням необхідних відрахувань відповідно до чинного законодавства допущено до негайного виконання.
У довідці від 23.02.2021 № 52/68 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення не вказано суми належної позивачу відповідно до вказаного рішення суду в розмірі 83937,28 грн з урахуванням податків, зборів та обов'язкових платежів. Вказану довідку видано за період з 01.10.2018 по 30.09.2020 (за 24 останні місяці перед місяцем звільнення). Фактично, довідка № 52/68 від 23.02.2021 містить інформацію про нарахування позивачу додаткових видів грошового забезпечення з жовтня 2018 року по лютий 2020 року. Відомості про нарахування та виплату додаткових видів грошового забезпечення з лютого 2020 року у означеній довідці відсутні. Разом з тим, у довідці довідково вказано, що у жовтні 2020 року виплачено по рішенню суду грошове забезпечення за один місяць до негайного виконання в сумі 9844,24 грн. У січні 2021 року виплачено по рішенню суду грошове забезпечення за час вимушеного прогулу в сумі 61289,04 грн.
Представник позивача звернувся до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області із адвокатським запитом від 27.09.2021, в якій просив здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_1 із урахуванням сум виплачених йому в якості втраченого середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Листом від 04.10.2021 № 1300-5902-8/87690 Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області повідомило представника позивача про відсутність підстав для проведення перерахунку пенсії, оскільки рішенням суду від 01.10.2020 у справі № 380/2086/20 жодних зобов'язань на органи Пенсійного фонду не покладено.
Позивач звернувся до Головного управління Національної поліції у Львівській області із запитом на інформацію від 08.11.2021, в якій просив надати інформацію у зв'язку з чим у довідці № 52/68 від 23.02.2021 в таблиці відсутні відомості про його доходи за березень-вересень 2020 року та надати до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області нову довідку про щомісячні додаткові види грошового забезпечення, вказавши у таблиці отримані ним грошові кошти за вимушений прогул згідно з рішенням суду у сумі 83937,28 грн як його дохід за останні 24 календарні місяці служби підряд перед місяцем звільнення, з метою здійснення перерахунку пенсії Пенсійним фондом.
Листом від 15.11.2021 № М-241/Зі/17/01-2021 Головне управління Національної поліції у Львівській області повідомило позивача про те, що суми середнього заробітку за час вимушеного прогулу включені в довідку від 06.07.2020 № 14/68 в примітці. Здійснити розбивку зазначених сум не має можливості, тому що у рішенні суду зазначена загальна сума, а не за видами нарахувань.
Вважаючи бездіяльність Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо неврахування всіх виплат грошового забезпечення та бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області щодо неврахування всіх виплат грошового забезпечення протиправними, позивач звернувся з відповідним позовом до суду.
При вирішенні спору по суті суд виходив з такого.
Згідно з пунктом 11 статті 11 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» військовослужбовці, поліцейські, особи рядового і начальницького складу підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню.
Стаття 24 вказаного Закону передбачає, що період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, входить до страхового стажу такої особи.
Відповідно до статті 4 Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» платниками єдиного внеску, зокрема є роботодавці військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), поліцейських, осіб рядового і начальницького складу.
Згідно з пунктом 7 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 № 393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським та членам їх сімей» пенсії обчислюються з розміру грошового забезпечення, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Закон України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» визначає умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, Службі судової охорони, осіб начальницького і рядового складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом.
Відповідно до частини третьої статті 43 вказаного Закону пенсії особам, які мають право на пенсію за цим Законом обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Згідно з частиною другою статті 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії.
Відповідно до частини третьої статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.
Згідно зі статтею 94 Закону України «Про Національну поліцію» поліцейські отримують грошове забезпечення, розмір якого визначається залежно від посади, спеціального звання, строку служби в поліції, інтенсивності та умов служби, кваліфікації, наявності наукового ступеня або вченого звання. Порядок виплати грошового забезпечення визначає Міністр внутрішніх справ України.
Наказом МВС України № 260 від 06.04.2016 затверджено Порядок та умови виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання.
У частині третій розділу 1 Порядку № 260 встановлено, що до складу грошового забезпечення входять: 1) посадовий оклад; 2) оклад за спеціальним званням; 3) щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер); 4) премії; 5) одноразові додаткові види грошового забезпечення.
Відповідно до частини третьої розділу 2 Порядку № 260 надбавка за стаж служби в поліції поліцейським виплачується у відсотках до посадового окладу з урахуванням окладу за спеціальним званням у розмірах згідно з додатком 11 до постанови № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» від 11.11.2015.
Згідно зі статтею 10 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» призначення і виплата пенсій особам, зазначеним у статті 12 вказаного Закону, здійснюються органами Пенсійного фонду України.
Постановою Кабінету Міністрів України № 45 від 13.02.2008 затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Зазначеним Порядком закріплено форму Довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій для осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції).
Як зазначено в абзаці першому пункту 3 Порядку № 45, довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені із служби, якщо інше не передбачено цим Порядком.
Відповідно до положень статті 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 №393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським та членам їх сімей» пенсії особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 01 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Розмір щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премій визначається за останні 24 календарні місяці служби перед звільненням.
Як вбачається з довідки від 23.02.2021 № 52/68 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення, з суми середнього грошового забезпечення за час вимушеного прогулу у розмірі 83937,28 грн, яку стягнуто на користь позивача з Головного управління Національної поліції у Львівській області на підставі рішення Львівського окружного адміністративного суду від 01.10.2020 у справі № 380/2086/20, сплачено єдиний внесок.
Пункт 1 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30 січня 2007 року № 3-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2007 року за № 135/13402 передбачає, що підготовку та подання до органів, що призначають пенсії, необхідних документів, здійснюють уповноважені структурні підрозділи міністерств та інших органів. Органи Пенсійного фонду визначають розміри пенсій на підставі документів, наданих уповноваженими органами відповідних міністерств, зокрема, Національної поліції.
У примітці довідки від 23.02.2021 № 52/68 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення зазначено про нарахування та виплату позивачу у жовтні 2020 року виплачено по рішенню суду грошове забезпечення за один місяць до негайного виконання в сумі 9844,24 грн. У січні 2021 року виплачено по рішенню суду грошове забезпечення за час вимушеного прогулу в сумі 61289,04 грн.
Разом з тим, у зв'язку з тим, що із зазначених сум грошового забезпечення за час вимушеного прогулу не відокремлено основні і додаткові види грошового забезпечення, то такі суми не були враховані при визначенні розміру пенсії позивача.
У цьому контексті суд зазначає, що Інструкцією про організацію роботи з оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та з інших соціальних питань, затвердженою наказом Міністерства внутрішніх справ України 17 вересня 2018 року № 760, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 10 жовтня 2018 року за № 1152/32604, не встановлено обмежень чи застережень щодо оформлення довідки з помісячною розбивкою суми середнього грошового забезпечення за час вимушеного прогулу.
Враховуючи наведене, суд вважає, що зазначення в довідці від 23.02.2021 № 52/68 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення суми грошового забезпечення за час вимушеного прогулу в окремому рядку поза межами таблиці про додаткові види грошового забезпечення призвело до того, що така сума не була врахована органом ГУ ПФУ у Львівській області при призначенні позивачу пенсії.
Виходячи з викладеного, суд дійшов висновку про те, що бездіяльність ГУ НП у Львівській області щодо неврахування всіх виплат грошового забезпечення позивача є протиправною.
Відтак з метою повного та ефективного захисту прав позивача суд вважає за необхідне зобов'язати Головне управління Національної поліції у Львівській області включити з помісячною розбивкою до таблиці надбавок довідки про щомісячні додаткові види грошового забезпечення, що подається для призначення пенсії позивачу виплати, отримані ним на підставі рішення Львівського окружного адміністративного суду від 01.10.2020 у справі № 380/2086/20 та скерувати таку довідку до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області для перерахунку пенсії.
Разом з тим, враховуючи те, що до ГУ ПФУ у Львівській області не надходило від Головного управління Національної поліції у Львівській області вищезазначеної довідки, то заявлені позовні вимоги про визнання протиправною бездіяльності Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області щодо неврахування всіх виплат грошового забезпечення позивача та зобов'язання ГУ ПФУ у Львівській області здійснити перерахунок та виплату різниці пенсії з часу призначення пенсії по інвалідності із врахуванням сум грошового забезпечення, отриманих позивачем на підставі рішення Львівського окружного адміністративного суду від 01.10.2020 у справі № 380/2086/20, починаючи з часу призначення пенсії по інвалідності, є передчасними, а тому не підлягають до задоволення.
Відповідно до ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії) та пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія).
Ураховуючи те, що відповідачем не дотримано зазначених критеріїв при розгляді звернення позивача про здійснення йому перерахунку раніше призначеної пенсії за вислугою років, такі дії не можуть вважатись правомірними.
Відповідно до ч. 2 ст. 73 КАС України предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Згідно з ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Оцінивши докази, які є у справі за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, суд дійшов висновку про часткове задоволення позову.
Оскільки позивача звільнено від сплати судового збору за подання цього позову, доказів понесення інших судових витрат позивачем не надано, відтак, в силу приписів ст. 139 КАС України розподіл судових витрат не проводиться.
Керуючись ст. ст. 72-77, 90, 139, 243-246, 255, 293, 295 КАС України, суд -
вирішив:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, Головного управління Національної поліції у Львівській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії задовольнити частково.
Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо неврахування всіх виплат грошового забезпечення ОСОБА_1 .
Зобов'язати Головне управління Національної поліції у Львівській області (79007 м.Львів пл.Генерала Григоренка,3; код ЄДРПОУ 40108833) включити з помісячною розбивкою до таблиці надбавок довідки про щомісячні додаткові види грошового забезпечення, що подається для призначення пенсії ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) виплати, отримані ним на підставі рішення Львівського окружного адміністративного суду від 01.10.2020 у справі № 380/2086/20 та скерувати таку довідку до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області для перерахунку пенсії.
У задоволенні решти позовних вимог відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду суд протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Суддя Желік О.М