Ухвала від 04.05.2022 по справі 560/20445/21

Справа № 560/20445/21

УХВАЛА

04 травня 2022 рокум. Хмельницький

Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Ковальчук О.К. розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Нетішинської міської ради , Громадської організації "Світле майбутнє інвалідів" про зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Нетішинської міської ради і Громадської організації "Світле майбутнє інвалідів", в якому просить визнати протиправними і скасувати рішення Нетішинської міської ради №37/2135 від 21.12.2017 "Про передачу ГО "Світле майбутнє інвалідів" земельної ділянки у простійне користування" та рішення Нетішинської міської ради №22/1122 від 23.12.2016 року "про затвердження містобудівної документації "Внесення змін до Генерального плану м.Нетішин Хмельницької області".

Ухвалою від 14.02.2021 Хмельницький окружний адміністративний суд відкрив провадження у цій адміністративній справі за правилами загального позовного провадження; призначив підготовче засідання на 22.03.2022 р. о 10:00 год. в приміщенні Хмельницького окружного адміністративного суду за адресою м. Хмельницький, вул. Козацька, 42. Зобов'язав Нетішинську міську раду опублікувати оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі щодо оскарження рішення Нетішинської міської ради №22/1122 від 23.12.2016 року "про затвердження містобудівної документації "Внесення змін до Генерального плану м.Нетішин Хмельницької області" у виданні, в якому це рішення було або мало бути офіційно оприлюднене.

Ухвалою від 27.04.2022 суд продовжив строк підготовчого провадження у цій справі на 30 днів.

До суду надійшло клопотання представника позивача про проведення судового засідання в режимі відеоконференції. в якому вій просить постановити ухвалу про забезпечення участі у всіх судових засідань по даній справі у режимі відеоконференції представників позивача адвоката Ярмольчука Віталія Сергійовича та адвоката Януль-Сидорчук Христини Вікторівни, проведення якої доручити Здолбунівському районному суду Рівненської області.

Вирішуючи зазначене клопотання, суд враховує таке.

Відповідно до ч. 1 ст. 195 КАС України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Отже, обов'язковою умовою постановлення судом ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду є наявність відповідної технічної можливості у суді.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 195, 248, 256, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

клопотання задовольнити.

Розгляд справи справі №822/1301/15 здійснити за участі представників позивача адвокатів Ярмольчука Віталія Сергійовича та Януль-Сидорчук Христини Вікторівни, в режимі відеоконференції.

Доручити Здолбунівському районному суду Рівненської області забезпечити проведення відеоконференції за участю представників позивача адвокатів Ярмольчука Віталія Сергійовича та Януль-Сидорчук Христини Вікторівни 10.05.2022 р. о 10:00 год.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Головуючий суддя О.К. Ковальчук

Попередній документ
104175536
Наступний документ
104175538
Інформація про рішення:
№ рішення: 104175537
№ справи: 560/20445/21
Дата рішення: 04.05.2022
Дата публікації: 06.05.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Хмельницький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відмовлено у відкритті провадження (07.08.2023)
Дата надходження: 20.07.2023
Предмет позову: зобов'язання вчинити дії
Розклад засідань:
14.05.2026 21:57 Хмельницький окружний адміністративний суд
22.03.2022 10:00 Хмельницький окружний адміністративний суд
16.08.2022 10:00 Хмельницький окружний адміністративний суд
18.08.2022 11:00 Хмельницький окружний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БІЛА Л М
суддя-доповідач:
БІЛА Л М
КОВАЛЬЧУК О К
КОВАЛЬЧУК О К
3-я особа без самостійних вимог на стороні відповідача:
Громадська організація "Світле майбутнє інвалідів"
відповідач (боржник):
Громадська організація "Світле майбутнє інвалідів"
Нетішинська міська рада
позивач (заявник):
Партасюк Микола Сергійович
представник позивача:
Януль-Сидорчук Христина Вікторівна
представник скаржника:
Ярмольчук Віталій Сергійович
суддя-учасник колегії:
ГОНТАРУК В М
МАТОХНЮК Д Б