02.05.2022 Справа №607/24145/21
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Позняк В.М., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Байковецької сільської ради (вул. Січових Стрільців, 43, с. Байківці Тернопільського району Тернопільської області), ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ), ОСОБА_3 ( АДРЕСА_1 ) про визнання права власності, -
Позивач ОСОБА_1 подав до суду позовну заяву до Байковецької сільської ради про визнання права власності.
04 січня 2022 року ухвалою судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Черніцької І.М. відкрито провадження у вказаній цивільній справі та призначено розгляд за правилами загального позовного провадження.
Ухвалою Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 02 лютого 2022 року, яка занесена до протоколу судового засідання, залучено до участі у справі в якості співвідповідачів ОСОБА_2 та ОСОБА_3 . Закрито підготовче судове засідання у справі та призначено справу до судового розгляду по суті.
На підставі протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 27 квітня 2022 року, справу №607/24145/21 передано на розгляд судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Позняку В.М., згідно розпорядження №448 від 27 квітня 2022 року.
Відповідно до вимог ч. 12 ст. 33 ЦПК України у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.
Враховуючи вищенаведене та приймаючи до уваги те, що склад суду змінився на стадії розгляду справи по суті, вважаю, що справу слід призначити до розгляду по суті.
Керуючись ст. ст. 33, 260 ЦПК України,-
Прийняти до провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Байковецької сільської ради (вул. Січових Стрільців, 43, с. Байківці Тернопільського району Тернопільської області), ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ), ОСОБА_3 ( АДРЕСА_1 ) про визнання права власності.
Справу розглядати за правилами загального позовного провадження.
Призначити справу до судового розгляду по суті на 16 год. 40 хв. 31 травня 2022 року в приміщенні Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області.
У судове засідання викликати сторони.
Копію ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається - tem.te.court.gov.ua.
Головуючий суддяВ. М. Позняк