Постанова від 29.04.2022 по справі 442/1260/22

Справа № 442/1260/22

Провадження №3/442/543/2022

ПОСТАНОВА

Іменем України

29 квітня 2022 року Суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області - Хомик А.П.,

розглянувши матеріали, які надійшли з Дрогобицького районного відділу поліції Головного управління національної поліції у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, проживаючого на АДРЕСА_1 ,

за ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 19.02.2022 о 00-40 год. по вул.Дрогобицькій в с.Лішня Дрогобицького району Львівської області керував транспортним засобом Fiat Doblo д.н.з. НОМЕР_1 з ознаками алкогольного сп'яніння, а саме: різка зміна забарвлення шкірного покриву обличчя. Від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому законом порядку відмовився.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні даного адміністративного правопорушення стверджується матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серії ААБ № 171171 від 19.02.2022, актом огляду на стан алкогольного сп'яніння, відеоматеріалами.

В діях ОСОБА_1 вбачаю ознаки складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КпАП України, тому, з врахуванням особи правопорушника, характеру вчиненого правопорушення, обтяжуючих та пом'якшуючих обставини, вважаю за необхідне накласти на нього стягнення у вигляді штрафу з позбавленням права керування транспортним засобом.

Відповідно до п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» слід стягнути з правопорушника, на якого накладено адміністративне стягнення судовий збір.

Керуючись ч.1 ст.130, ст. ст. 283, 284 КпАП України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КпАП України та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 1000 (тисяча) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 (сімнадцять тисяч) гривень, та позбавити права керування транспортними засобами строком на 1 (один) рік.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 496,20 грн. в дохід спеціального фонду Державного бюджету.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до Львівського апеляційного суду через Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області.

Постанова вступає в законну силу після закінчення строку на її оскарження та підлягає пред'явленню до виконання протягом трьох місяців.

Суддя Хомик А.П.

Попередній документ
104152765
Наступний документ
104152767
Інформація про рішення:
№ рішення: 104152766
№ справи: 442/1260/22
Дата рішення: 29.04.2022
Дата публікації: 05.05.2022
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (27.07.2022)
Дата надходження: 24.02.2022
Предмет позову: керування в стані алкогольного сп"яніння
Учасники справи:
головуючий суддя:
ХОМИК АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ
суддя-доповідач:
ХОМИК АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Іллічов Роман Володимирович