Справа 682/237/22
Провадження № 3/682/211/2022
28 квітня 2022 року
Cуддя Славутського міськрайонного суду Хмельницької області Маршал І.М., розглянувши в приміщенні Славутського міськрайонного суду матеріали про вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 185-14 КУпАП щодо ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 , працюючого директором в ТОВ «Ішесла», ІПН НОМЕР_1 ,-
За даними протоколу про адміністративне правопорушення серії ХМ №017873 від 31.01.2022 року гр. ОСОБА_1 ставиться в вину вчинення адміністративного правопорушення відповідальність за яке передбачена ст. 185-14 КУпАП, а саме, що він 31.01.2022 року о 16 год. 05 хв. під час здійснення планового заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання ТОВ «Ішеса», за адресою м. Славута Хмельницької області, вул. Середня Гребля, 3а вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки ТОВ «Ішесла», створив перешкоду у діяльності уповноваженої посадової особи органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, а саме: не прибув за місцем проведення заходу державного нагляду (контролю), чим порушив вимоги абз. 2 та 3 ст. 11 ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 року №877.
В судове засідання гр. ОСОБА_1 надав заперечення, згідно яких вину не визнав та заяву про розгляд справи за його відсутності.
Згідно ч. 1 ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, прізвище викривача (за його письмовою згодою), якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи.
Так, структура ст. 185-14 КУпАП містить дві диспозиції та відповідно дві санкції, які викладені у вказаній нормі права окремими її частинами, однак, за даними протоколу про адміністративне правопорушення серії ХМ № 017873 від 31.01.2022 року не вказано частини вказаної норми права приписи диспозиції якої ставляться у вину ОСОБА_1 .
Відповідно до ст. 7 КУпАП ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності. Застосування уповноваженими на те органами і посадовими особами заходів адміністративного впливу провадиться в межах їх компетенції, у точній відповідності з законом.
З підстав викладеного провадження у справі про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1 за неконкретністю пред'явленого йому обвинувачення підлягає закриттю за п. 1 ч. 1 ст. 247 КУпАП за відсутністю складу адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 185-14 КУпАП.
Керуючись ст. 185-14 КУпАП, ст.ст. 283, 284, 247 п.1 КУпАП, суддя,-
Провадження у адміністративній справі щодо ОСОБА_1 про вчинення ним адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 185-14 КУпАП закрити у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду через Славутський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя Маршал І. М.