28 квітня 2022 року м. Київ
Київський апеляційний суд у складі судді Махлай Л.Д., розглянувши матеріали апеляційної скарги Головного управління Пенсійновго фонду України в м. Києві на рішення Дніпровського районного суду м. Києва від 20 січня 2022 року у справі за позовом Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві до ОСОБА_1 про стягнення безпідставно отриманих коштів,
у/н справи № 759/3177/20 № а/п 22-ц/824/6334/2022
Головуючий у суді першої інстанції: Войтенко Ю.В.
Доповідач у суді апеляційної інстанції: Махлай Л.Д.
рішенням Дніпровського районного суду м. Києва від 20.01.2022 в позові відмовлено.
Не погоджуючись з даним рішенням суду, 07.02.2020 Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києва подало апеляційну скаргу.
Проте, апеляційна скарга не відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.
Відповідно до п. 1.6 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», розмір судового збору складає 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги за реквізитами Київського апеляційного суду:
Отримувач коштів - ГУК у м. Києві/Соломян.р-н/22030101
Код отримувача (код за ЄДРПОУ) - 37993783
Банк отримувача - Казначейство України (ЕАП)
Код банку отримувача (МФО) - 899998
Рахунок отримувача - UA548999980313101206080026010
Код класифікації доходів бюджету - 22030101
Призначення платежу - *;101;__________(код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку у паспорті);Судовий збір, за позовом ___________ (ПІБ чи назва установи, організації позивача), Київський апеляційний суд (назва суду, де розглядається справа)
Виходячи з викладеного та з урахуванням розміру судового збору, який підлягав сплаті при поданні позовної заяви (2270 грн), при подачі апеляційної скарги підлягає сплаті судовий збір в розмірі 3 405 грн (2270 грн х 150 %) на рахунок за вищезазначеними реквізитами.
Згідно з ч. 2 ст. 357 ЦПК України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 356 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи викладене, апеляційну скаргу слід залишити без руху та надати строк для усунення її недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня вручення ухвали.
На виконання даної ухвали апелянту необхідно надати оригінал платіжного доручення про сплату судового збору в розмірі 3 405 грн з відміткою про зарахування до державного бюджету.
Керуючись ст. ст. 185, 356, 357 ЦПК України,
поновити Головному управлінню Пенсійновго фонду України в м. Києві строк апеляційного оскарження рішення Дніпровського районного суду м. Києва від 20 січня 2022 року.
Апеляційну скаргу Головного управління Пенсійновго фонду України в м. Києві на рішення Дніпровського районного суду м. Києва від 20 січня 2022 року залишити без руху та надати строк для усунення її недоліків протягом п'яти днів з дня вручення цієї ухвали.
Роз'яснити апелянту, що у випадку не усунення недоліків апеляційної скарги у наданий строк, апеляційну скаргу буде визнано неподаною і повернуто особі, яка її подала.
Суддя