Справа № 442/1943/22
Провадження №2/442/695/2022
про відкриття провадження у справі
25 квітня 2022 року місто Дрогобич
суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Хомик А.П., розглянувши матеріали позову Акціонерного товариства «Універсал Банк» (вул. Автозаводська, 54/19, м.Київ) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості, -
встановив :
Позивач звернувся в суд з позовом до відповідача, предметом якого є стягнення заборгованості.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 175-177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб'єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції суду.
Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.
Відповідно до ст.4 ЦПК України позивач має право на звернення до суду за захистом порушених прав з позовом, який згідно положень ч. ч. 1,4 ст.274 ЦПК України може бути розглянутий судом за правилами спрощеного позовного провадження.
Позовна заява за змістом і формою відповідає загальним вимогам передбаченим в ст. 175 ЦПК України.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.19, 175, 274, 276, 277, 278 ЦПК України, суддя, -
постановив :
Прийняти до розгляду та відкрити спрощене позовне провадження у справі за позовом Акціонерного товариства «Універсал Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, з повідомленням (викликом сторін).
Призначити по справі судове засідання на 19 травня 2022 року о 09:00 год., яке провести відкрито у каб. №6 у приміщенні Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області за адресою м. Дрогобич, вул. Війтівська Гора,39, про що повідомити учасників справи.
Встановити відповідачу строк до 19.05.2022 року для подання заяви із запереченням проти розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження. Якщо відповідач не подасть у встановлений судом строк такі заперечення, він має право ініціювати перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження лише у випадку, якщо доведе, що пропустив строк з поважних причин.
Встановити відповідачу строк до 19.05.2022 року для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову; позивачу - копію відзиву та доданих до нього документів.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України https://dgm.lv.court.gov.ua/sud1306/
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Хомик А.П.