Справа № 134/254/22
3/134/151/2022
Іменем України
26 квітня 2022 року смт. Крижопіль
Суддя Крижопільського районного суду Вінницької області Кантониста О.О., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, непрацюючого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ,
за ч. 1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
встановила:
ОСОБА_1 20 лютого 2022 року о 17 год. 00 хв. за місцем свого проживання в АДРЕСА_1 вчинив домашнє насильство відносно своєї пасербиці ОСОБА_2 , а саме виражався до неї нецензурною лайкою.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав та пояснив, що на прохання своєї співмешканки - матері ОСОБА_2 забрав у неї мобільний телефон на підставі чого між ними виникла сварка. Після цього ОСОБА_2 викликала працівників поліції і відносно нього було складено протокол про адміністративне правопорушення. На даний час вони помирилися.
Потерпіла ОСОБА_2 в судовому засіданні вказала, що будь-яких претензій до ОСОБА_3 не має. Вона розізлилася коли вітчим забрав у неї мобільний телефон, тому пішла до своєї подруги і з її телефону викликала працівників поліції. Просила не притягувати його до адміністративної відповідальності, оскільки вони помирилися.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАБ № 774471 від 20 лютого 2022 року, письмовими поясненнями потерпілої ОСОБА_2 , рапортом працівника поліції від 20 січня 2022 року.
Відповідно до ст. 22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Беручи до уваги, що ОСОБА_1 раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, враховуючи думку потерпілої, яка вказала, що помирилася з ОСОБА_1 , а також малозначність вчиненого правопорушення, яке не спричинило тяжких наслідків, суд вважає за можливе на підставі ст. 22 КУпАП звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.
Керуючись ст. ст. 22, 283, 284 КУпАП,
постановила:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і на підставі ст. 22 КУпАП від адміністративної відповідальності звільнити, обмежившись усним зауваженням.
Провадження по справі закрити.
Постанова може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду через Крижопільський районний суд Вінницької області протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя: