Справа №718/2751/21
Провадження №2/718/722/21
(вступна та резолютивна частини)
21.04.2022 року м. Кіцмань Чернівецька область
Кіцманський районний суд Чернівецької області у складі: головуючої судді Масюк Л.О., секретаря Бужак О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Кіцмань в режимі відеоконференції цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ПрАТ «Європейське туристичне страхування», третя особа на стороні відповідача: ТзОВ «ТТВК» тм TUI Ukraine про захист прав споживача,-
за участю: представника позивача, адвоката Гірчак Н.А.
представника відповідача Шевчук В.В.
Зважаючи на складність у викладенні повного рішення, пов'язаного з потребою у наведенні доводів та обґрунтуванні, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини. Повний текст рішення буде виготовлено протягом десяти днів.
Керуючись ч.6 ст. 259 ЦПК України, суд,-
В задоволенні позову ОСОБА_1 до ПрАТ «Європейське туристичне страхування», третя особа на стороні відповідача: ТзОВ «ТТВК» тм TUI Ukraine про захист прав споживача - відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана до Чернівецького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення чи дня складання повного судового рішення.
Суддя Кіцманського
районного суду: Л.О. Масюк