Ухвала від 21.04.2022 по справі 593/213/22

Справа № 1-кс/593/94/2022

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"21" квітня 2022 р. м. Бережани

Слідчий суддя Бережанського районного суду Тернопільської області ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Бережани клопотання дізнавача СД ВП №1 (м.Бережани) Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_3 про надання тимчасового доступу до речей та документів, в межах досудового розслідування матеріалів, що внесені до ЄРДР за №12021216050000251 від 23.12.2021 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 290 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

Дізнавач СД ВП №1 (м.Бережани) Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_3 звернувся до суду із клопотанням із якого вбачається, що 22.12.2021 року у ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області надійшли матеріали перевірки з УГІ ГУНП в Тернопільській області про скасування прийнятого рішення за результатами розгляду повідомлення старшого судового експерта ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_4 , яке зареєстроване в ІТС ІПНП №3665 про те, що 12 жовтня 2021 року старшим судовим експертом ІНФОРМАЦІЯ_2 під час реєстрації автомобіля марки «Шкода» моделі «Фабія», іноземної реєстрації республіка Німеччина, р.н. НОМЕР_1 , виявлено знищені механічним способом дві останні цифри двигуна.

23 грудня 2021 року відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12021216050000251, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 290 КК України.

19.09.2021 року гр. ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , житель АДРЕСА_1 , перебуваючи у м. Мюнхен, Федеративна Республіка Німеччина придбав транспортний засіб марки «Skoda Fabia», 2005 року випуску, ідентифікаційний номер транспортного засобу НОМЕР_2 . Саме у сервісному центрі м. Мюнхен ОСОБА_5 перереєстрував вищевказаний транспортний засіб на своє ім'я, отримавши транзитний номерний знак НОМЕР_3 . 21.09.2021 року ОСОБА_5 вказаним транспортним засобом перетнув державний кордон України. Львівською митницею було видано посвідчення про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_4 . 23.09.2021 року у ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » в м.Рівне, Рівненської області, ОСОБА_5 видано сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження колісного транспортного засобу серії НОМЕР_5 . 12.10.2021 р. у ІНФОРМАЦІЯ_5 , що знаходиться за адресою АДРЕСА_2 , при реєстрації транспортного засобу марки «Skoda Fabia», 2005 року випуску, ідентифікаційний номер транспортного засобу НОМЕР_2 , старшим судовим експертом ОСОБА_4 при здійсненні огляду транспортного засобу, було виявлено, що останні дві цифри на номері двигуна пошкоджені/знищені, у зв'язку із чим реєстрація вищевказаного транспортного засобу не відбулась. Після цього, ОСОБА_5 було демонтовано двигун транспортного засобу марки «Skoda Fabia», 2005 року випуску, ідентифікаційний номер транспортного засобу НОМЕР_2 , та замінено аналогічним двигуном з однаковим типом двигуна, типом пального та об'ємом двигуна. 03.12.2021 р. ІНФОРМАЦІЯ_6 , що знаходиться за адресою АДРЕСА_2 , відбулася реєстрація даного транспортного засобу та видано свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу НОМЕР_6 та державний номерний знак НОМЕР_7 , власником транспортного засобу є ОСОБА_5 .

На даний час виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до реєстраційної справи про реєстрацію транспортного засобу марки «Skoda Fabia», 2005 року випуску, ідентифікаційний номер транспортного засобу НОМЕР_2 , діючий номерний знак НОМЕР_7 , у ІНФОРМАЦІЯ_5 , що знаходиться за адресою АДРЕСА_2 .

Відомості, які містяться у документах, до яких планується отримати тимчасовий доступ мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, та будуть використані як доказ у цьому кримінальному провадженні.

У судове засідання не з'явилася прокурор ОСОБА_6 про слухання клопотання була повідомлена належним чином.

У судове засідання не з'явився дізнавач СД ВП №1 (м.Бережани) Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_3 , однак ним було подано письмову заяву про слухання клопотання у його відсутності, дане клопотання підтримує та просить задоволити.

Розглянувши матеріали клопотання, суд приходить до переконання, що дане клопотання підлягає до задоволення, тому, що іншими способами отримати докази, які мають значення для кримінального провадження неможливо.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 159, 160, 162 КПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Клопотання дізнавача СД ВП №1 (м.Бережани) Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_3 - задовольнити.

Надати дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналу реєстраційної справи про реєстрацію транспортного засобу марки «Skoda Fabia», 2005 року випуску, ідентифікаційний номер транспортного засобу НОМЕР_2 , діючий номерний знак НОМЕР_7 , у ІНФОРМАЦІЯ_5 , а саме до: документів, що підтверджують правомірність придбання транспортного засобу, угод купівлі продажу, довідок рахунків, попередньо виданих свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу (технічних паспортів), довіреностей на право вчинення певних дій з зазначеним автомобілем, заяв про реєстрацію (перереєстрацію) чи зняття з реєстрації, копій паспортів, ідентифікаційних кодів, митних документів, висновків експертів, довідки про переобладнання транспортних засобів при заміни кузова (інший документ, що посвідчує вказаний факт) та інших документів, що містяться в реєстраційній справі на зазначений транспортний засіб, з можливістю їх огляду та вилучення копій вищевказаних документів. На даний час вищевказані документи зберігаються у ІНФОРМАЦІЯ_5 , що знаходиться за адресою АДРЕСА_2 .

Тимчасовий доступ до речей та документів надати: дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області лейтенанту поліції ОСОБА_7 , начальнику сектору дізнання ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області майору поліції ОСОБА_8 , дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області лейтенанту поліції ОСОБА_9 , старшому дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області лейтенанту поліції ОСОБА_10 , дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області лейтенанту поліції ОСОБА_3 , дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області лейтенанту поліції ОСОБА_11 , старшому дізнавачу сектору дізнання ВП №1 (м. Бережани) Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_12 .

У разі не виконання особою у володінні якої знаходяться речі і документи вказані в ухвалі про тимчасовий доступ до речей і документів, слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала суду остаточна та оскарженню не підлягає та діє протягом 1 місяця з дня її постановлення.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
104036809
Наступний документ
104036811
Інформація про рішення:
№ рішення: 104036810
№ справи: 593/213/22
Дата рішення: 21.04.2022
Дата публікації: 17.05.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Бережанський районний суд Тернопільської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (14.02.2022)
Дата надходження: 14.02.2022
Предмет позову: -
Учасники справи:
головуючий суддя:
МУЗИКА ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ
суддя-доповідач:
МУЗИКА ЯРОСЛАВ МИХАЙЛОВИЧ