Ухвала від 18.04.2022 по справі 0240/2204/18-а

УХВАЛА

18 квітня 2022 року

Київ

справа №0240/2204/18-а

адміністративне провадження №К/9901/26085/21

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду

Білоуса О.В., перевіривши матеріали клопотання Головного управління ДПС у Вінницькій області про повернення судового збору, сплаченого за подання касаційної скарги на постанову Сьомого апеляційного адміністративного суду від 29 червня 2021 року у справі за позовом Головного управління ДПС у Вінницькій області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Балтекс» про стягнення податкового боргу,

УСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 28 липня 2021 року відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Головного управління ДПС у Вінницькій області на постанову Сьомого апеляційного адміністративного суду від 29 червня 2021 року у справі №0240/2204/18-а.

Головне управління ДПС у Вінницькій області звернулося до Верховного Суду з клопотанням про повернення судового збору, сплаченого за подання касаційної скарги у справі №0240/2204/18-а.

Згідно з частиною другою статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

У відповідності до положень пункту 3 частини першої статті 7 Закону України від 08 липня 2011 року №3674-VI «Про судовий збір», сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

За таких обставин клопотання про повернення судового збору підлягає задоволенню, а сплачений судовий збір - поверненню особі, яка його сплатила.

Керуючись частиною другою статті 132 КАС України, статтею 7 Закону України «Про судовий збір»,

УХВАЛИВ:

Клопотання Головного управління ДПС у Вінницькій області про повернення судового збору задовольнити.

Повернути Головному управлінню ДПС у Вінницькій області судовий збір у сумі 1362 (одна тисяча триста шістдесят дві) гривні 00 копійок, сплачений відповідно до платіжного доручення від 16 липня 2021 року №1752.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання й оскарженню не підлягає.

Суддя О.В.Білоус

Попередній документ
103993608
Наступний документ
103993610
Інформація про рішення:
№ рішення: 103993609
№ справи: 0240/2204/18-а
Дата рішення: 18.04.2022
Дата публікації: 19.04.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; погашення податкового боргу, з них; стягнення податкового боргу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (12.05.2023)
Дата надходження: 20.03.2023
Предмет позову: стягнення податкового боргу
Розклад засідань:
13.04.2021 12:30 Вінницький окружний адміністративний суд
22.06.2021 10:00 Сьомий апеляційний адміністративний суд
02.03.2023 13:30 Вінницький окружний адміністративний суд
09.05.2023 10:30 Сьомий апеляційний адміністративний суд
30.05.2023 09:45 Сьомий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БІЛОУС О В
ГОНТАРУК В М
суддя-доповідач:
БІЛОУС О В
ГОНТАРУК В М
ДОНЧИК ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
ДОНЧИК ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
відповідач (боржник):
Головне управління ДПС у Вінницькій області
Товариство з обмеженою відповідальністю "Балтекс"
заявник апеляційної інстанції:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Балтекс"
заявник касаційної інстанції:
Головне управління Державної податкової служби у Вінницькій області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Балтекс"
позивач (заявник):
Головне управління Державної податкової служби у Вінницькій області
Головне управління Державної фіскальної служби України у Вінницькій області
Головне управління ДПС у Вінницькій області
представник позивача:
Шевчук Володимир Геннадійович
представник скаржника:
Захарчук Максим Володимирович
суддя-учасник колегії:
БІЛА Л М
БЛАЖІВСЬКА Н Є
ЖЕЛТОБРЮХ І Л
КУРКО О П