Справа № 346/1223/22
Провадження № 2/346/835/22
04 квітня 2022 р.м. Коломия Коломийський міськрайонний суд Івано - Франківської області
Суддя Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області П'ятковський В.І., ознайомившись із позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення боргу за договором позики,
31 березня 2022 року позивач звернувся до Коломийського міськрайонного суду із вказаною позовною заявою.
01 квітня 2022 року до відкриття провадження у справі, позивач подав заяву про відкликання цього позову.
Відповідно до п.3 ч. 4 ст. 185 ЦПК України заява повертається у випадках в тому числі, якщо до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
Оскільки провадження у даній справі не відкрито, згідно з принципом диспозитивності процесу заява позивача підлягає задоволенню.
На підставі викладеного та керуючись ст. 185 ЦПК України,
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення боргу за договором позики, повернути позивачу.
Ухвала може бути оскаржена до Івано-Франківського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів, з дня отримання копії ухвали.
Суддя П'ятковський В. І.