Справа №718/629/22
Провадження1-кп/718/27/22
про призначення підготовчого судового засідання
04.04.2022 року м. Кіцмань Чернівецька область
Суддя Кіцманського районного суду Чернівецької області ОСОБА_1 , розглянувши обвинувальний акт та додані до нього документи у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12022263110000002 від 01.01.2022, за обвинуваченням:
ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с Веренчанка Чернівецького району Чернівецької області, українця за національністю, громадянина України, неодруженого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , раніше судимого: 16.03.2021 Заставнівським районним судом Чернівецької області за ч.2 ст.185 КК України до обмеження волі строком на 1 рік, на підставі ст.75 КК України звільнено від відбування призначеного судом покарання із іспитовим строком на 1 рік ; 23.03.2022 ухвалою Заставнівського районного суду Чернівецької області звільнено із закінченням іспитового строку,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 КК України,-
01.04.2022 до Кіцманського районного суду Чернівецької області переданий обвинувальний акт прокурора Кіцманського відділу Чернівецької окружної прокуратури ОСОБА_3 у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12022263110000002 від 01.01.2022, за обвинуваченням ОСОБА_2 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 КК України.
У відповідності до ст. 314 КПК України після отримання обвинувального акта, суд не пізніше п'яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.
Клопотань прокурора або слідчого, погодженого з прокурором, щодо розгляду обвинувального акта про вчинення кримінального правопорушення без проведення судового розгляду в судовому засіданні та за відсутності учасників судового провадження не надходило.
Підстав для розгляду у спрощеному провадженні немає, оскільки клопотань про такий розгляд, разом із обвинувальним актом не надходило.
Згідно ч. 1 ст. 31 КПК України кримінальне провадження за вказаним обвинувальним актом підлягає розгляду суддею одноособово.
Порушень вимог закону, без усунення яких провадження не може бути призначено до підготовчого судового розгляду, - не встановлено.
Як вбачається з обвинувального акту учасниками судового провадження є прокурор, потерпілий та обвинувачений, які підлягають виклику в підготовче судове засідання.
За таких обставин є достатні підстави для призначення підготовчого судового засідання.
Підстав для призначення у даному кримінальному провадженні запасного судді згідно ч.1 ст.320 КПК України не вбачаю.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 31, 314, 320, 371, 372 КПК України, суддя, -
Призначити у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12022263110000002 від 01.01.2022, по обвинуваченню ОСОБА_2 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 КК України, підготовче судове засідання на 06 квітня 2022 року об 10:15, у приміщенні Кіцманського районного суду Чернівецької області, що розташований за адресою: вул. Незалежності, 48 м. Кіцмань, Чернівецька область.
Згідно вимог ч.2 ст.314 КПК України секретарю судового засідання викликати в підготовче судове засідання учасників судового провадження, зокрема: прокурора, обвинуваченого та потерпілого.
Ухвала набирає законної сили негайно та оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1