Справа № 534/1529/21
Провадження № 2 /534/174/22
про виправлення описки
30 березня 2022 року місто Горішні Плавні
Суддя Комсомольського міського суду Полтавської області Морозов В.Ю., розглянувши з власної ініціативи питання про виправлення описки у судовому рішенні Комсомольського міського суду Полтавської області від 11 січня 2022 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
Рішенням Комсомольського міського суду Полтавської області від 11.01.2022 у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - позов задоволено повністю.
Разом з тим встановлено, що в зазначеному рішенні було допущено описку, яка підлягає виправленню за ініціативою суду.
Відповідно до ч. 1ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Згідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України, питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Враховуючи, що виправлення описки проводиться за ініціативою суду, суд вважає за можливе виправлення описки провести без виклику сторін.
Судом встановлено, що у другому абзаці резолютивної частини рішення Комсомольського міського суду Полтавської області від 11.01.2022 по справі № 534/1529/21 провадження № 2/534/11/74/22 допущена описка, а саме, невірно зазначено місце реєстрації шлюбу, дату та номер актового запису, замість «зареєстрований 23.07.2005 відділом реєстрації актів цивільного стану м. Комсомольськ Полтавської області за актовим записом № 217» вказано «зареєстрований 02.06.2007 відділом реєстрації актів цивільного стану Комсомольського міського управління юстиції Полтавської області за актовим записом № 117».
Вказане є підставою для виправлення описки в рішенні суду.
На підставі викладеного та керуючисьст. 269 ЦПК України, суддя,-
Виправити описку допущену при виготовлені тексту рішення Комсомольського міського суду Полтавської області від 11.01.2022 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, виправивши у другому абзаці резолютивної частини рішення місце реєстрації шлюбу, дату та номер актового запису замість «зареєстрований 02.06.2007 відділом реєстрації актів цивільного стану Комсомольського міського управління юстиції Полтавської області за актовим записом № 117» вказати «зареєстрований 23.07.2005 відділом реєстрації актів цивільного стану м. Комсомольськ Полтавської області за актовим записом № 217».
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.Ю. Морозов