Справа № 560/17143/21
18 березня 2022 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Фелонюк Д.Л. розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії,
ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, в якому, зокрема, просить визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області від 09.09.2021 року №221750002567.
Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 06.12.2021 відкрито провадження в цій справі.
До суду надійшов відзив, в якому зазначено, що рішенням Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області від 05.08.2021 №221750002567 та рішення Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області від 09.09.2021 №221750002567 відмовлено позивачу у призначенні пенсії за віком на пільгових умовах.
Відповідно до частини 3 статті 48 Кодексу адміністративного судочинства України якщо позов подано не до тієї особи, яка повинна відповідати за позовом, суд до ухвалення рішення у справі за згодою позивача замінює первісного відповідача належним відповідачем, не закриваючи провадження у справі, якщо це не потягне за собою зміни підсудності адміністративної справи. Суд має право за клопотанням позивача до ухвалення рішення у справі залучити до участі у ній співвідповідача.
З огляду на викладене та враховуючи, що позивачу відмовлено у призначенні пенсії за віком на пільгових умовах рішеннями Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області та Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, суд дійшов висновку про необхідність залучення останніх до участі у справі №560/17143/21 в якості співвідповідачів.
Керуючись статтями 48, 50, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
залучити до участі у справі №560/17143/21 в якості співвідповідачів Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області (майдан Волі 3, м. Тернопіль, Тернопільська область, 46000, код ЄДРПОУ 14035769) та Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області (вул. Митрополита Андрея 10, м. Львів, Львівська область, 79000, код ЄДРПОУ 13814885).
Надіслати Головному управлінню Пенсійного фонду України в Тернопільській області та Головному управлінню Пенсійного фонду України у Львівській області копію позовної заяви з додатками.
Надати Головному управлінню Пенсійного фонду України в Тернопільській області та Головному управлінню Пенсійного фонду України у Львівській області строк для подання відзиву на позов - 15 днів з дня вручення цієї ухвали.
Копія відзиву та доданих документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
До відзиву додаються: 1) докази, які підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем; 2) документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих доказів іншим учасникам справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Головуючий суддя Д.Л. Фелонюк