ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
про перерву в судовому засіданні
"16" березня 2022 р. Справа №918/356/21
Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючого судді Дужич С.П.
судді Саврій В.А.
судді Коломис В.В.
при секретарі судового засідання Ільчук Н.О.
за неявки представників;
розглянувши матеріали апеляційної скарги Акціонерного товариства "ЮНЕКС БАНК" на постанову Господарського суду Рівненської області від 17 листопада 2021 року, у справі за заявою ОСОБА_1
про неплатоспроможність
31 грудня 2021 року і 11, 12, 18 січня 2022 року, ухвалами Північно-західного апеляційного господарського суду, у складі: Дужич С.П. - головуючий, Саврій В.А., Миханюк М.В., було відкрито апеляційне провадження за скаргою Акціонерного товариства "ЮНЕКС БАНК" та призначено її розгляд на 02 лютого 2022 року в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
02 лютого 2022 року, ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду було оголошено перерву в судовому засіданні до 16 березня 2022 року.
16 березня 2021 року, повторним авторозподілом, у зв'язку з перебуванням у відпустці судді Миханюк М.В., її було замінено на суддю Коломис В.В.
16 березня 2021 року, ухвалою Північно-західного апеляційного господарського суду апеляційну скаргу ПП "Капітальне будівництво та ремонт" прийнято до свого провадження колегією суддів у новому складі.
В судове засідання учасники судового процесу не прибули.
Представники Гаврилейко О.В., АТ "ЮНЕКС БАНК", АТ КБ "Приватбанк", арбітражного керуючого Хомича Р.В. на відеоконференцзв'язок з судом апеляційної інстанції не вийшли.
Згідно ч.2 ст. 216 ГПК України, якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву в межах встановлених цим Кодексом строків розгляду справи, тривалість якої визначається відповідно до обставин, що її викликали, з наступною вказівкою про це в рішенні або ухвалі.
У зв'язку із зміною судової колегії, для більш детального ознайомлення із матеріалами справи, та з метою надання сторонам можливості надання пояснень та заперечень, колегія суддів вважає за необхідне оголосити перерву в судовому засіданні.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 197, 202, 216, 234 ГПК України, п.1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, суд, -
Оголосити перерву в судовому засіданні до "06" квітня 2022 р. о 12:30 год. у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду за адресою: 33001, м. Рівне, вул. Яворницького, 59 у залі судових засідань №4(ВКЗ).
Судове засідання провести в режимі відеоконференції за участю представників ОСОБА_1 , АТ "ЮНЕКС БАНК", АТ"Приватбанк", арбітражного керуючого Хомича Р.В.
Попередити, що відповідно до ч.5 ст. 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Зобов'язати сторони, які беруть участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, подати скановані копії документів, що посвідчують особу учасника або його представника для встановлення повноважень, письмових заяв і клопотань, письмових доказів засвідчених електронним цифровим підписом до проведення судового засідання.
Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку EASYCON, який може бути встановлений за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua.
Попередити про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Дужич С.П.
Суддя Саврій В.А.
Суддя Коломис В.В.