Ухвала від 10.03.2022 по справі 925/130/22

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

10 березня 2022 року м. Черкаси справа № 925/130/22

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Г.М.Скиби, за участю секретаря судового засідання А.М.Буднік, у відкритому підготовчому засіданні в приміщенні суду розглянув справу

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Еверест-Енергопостач", м.Київ, пр-кт Академіка Корольова,10,

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Центральна газопостачальна компанія", м.Черкаси, вул.Гоголя,137

про стягнення 3318700,00 грн,

без участі повноважних представників сторін,

Товариство з обмеженою відповідальністю "Еверест-Енергопостач" звернулось до Господарського суду Черкаської області із позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Центральна газопостачальна компанія" з вимогами про стягнення грошових коштів у сумі 3318700 грн, як таких, що набуті без достатніх правових підстав; а також про відшкодування судових витрат.

Ухвалою суду від 11.02.2022 відкрито провадження у справі, справу призначено до розгляду за правилами загального позовного провадження на 12:00 год. 10.03.2022.

Відповідач був належним чином повідомлений про дату, час і місце цього засідання, що підтверджується наявним у справі повідомленням про вручення поштового відправлення (ухвали суду від 11.02.2022) №1801605215900, однак участі представника у судове засідання не забезпечив, про причини його неявки до суду не повідомив, у визначений ухвалою суду від 11.02.2022 строк відзиву на позов до суду не надіслав.

Позивач участі представника у судове засідання не забезпечив. Відомості про вручення останньому ухвали суду у справі відсутні.

Відповідно до ч.1 ст.202 ГПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.

Отже відсутність відомостей про належне повідомлення відповідача про дату, час і місце цього засідання перешкоджає розгляду справи по суті, у зв'язку з чим судове засідання необхідно відкласти.

Керуючись ст.183, 202 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Проведення підготовчого засідання відкласти на 11:00 год. 12 квітня 2022 року. Засідання провести в приміщенні господарського суду Черкаської області, м.Черкаси, бульв.Шевченка,307, каб.316.

2. До дня засідання необхідно надати суду:

Позивачу: оригінали поданих у справу документів - для огляду судом; документи на підтвердження повноважень представника щодо підписання позовної заяви; суть взаємовідносин сторін; ймовірну відповідь на відзив. Пропозиції по судовому розгляд справи.

Відповідачу: відзив на позов. Спростування доводів позивача. Пропозиції по врегулюванню спору. Пропозиції по судовому розгляду спору.

4. Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/.

5. Роз'яснити сторонам, що в силу положень п.2 ч.2 ст.202 ГПК України неявка в засідання суду учасника справи без повідомлення про причини неявки не є підставою для відкладення підготовчого засідання.

6. Роз'яснити позивачу, що відповідно до п.4 ч.1 ст.226 ГПК України суд залишає позов без розгляду, якщо позивач без поважних причин не подав витребувані судом докази, необхідні для вирішення спору.

7. Участь представників сторін у засіданні визнати обов'язковою.

8. Копію ухвали надіслати учасникам справи в порядку ч.5 ст.242 ГПК України, в тому числі на відомі електронні адреси сторін. Ухвалу відповідачеві направити рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Г.М.Скиба

Попередній документ
103662549
Наступний документ
103662551
Інформація про рішення:
№ рішення: 103662550
№ справи: 925/130/22
Дата рішення: 10.03.2022
Дата публікації: 16.03.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Черкаської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; купівлі-продажу; поставки товарів, робіт, послуг; енергоносіїв
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (30.03.2022)
Дата надходження: 30.03.2022
Предмет позову: стягнення (зустрічний позов)
Учасники справи:
суддя-доповідач:
СКИБА Г М
відповідач (боржник):
ТОВ "Центральна газопостачальна компанія"
відповідач зустрічного позову:
ТОВ "Еверест-Енергопостач"
заявник зустрічного позову:
ТОВ "Центральна газопостачальна компанія"
позивач (заявник):
ТОВ "Еверест-Енергопостач"