Роздільнянський районний суд Одеської області
про відкриття наказного провадження у справі
Справа № 511/53/22
Номер провадження: 2-н/511/19/22
"21" лютого 2022 р., суддя Роздільнянського районного суду Одеської області Бобровська І. В., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "ТАС ЕНЕРГІЯ КРАЇНИ" до ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості за спожитий природний газ, у розмірі 762,23 грн.,
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТАС ЕНЕРГІЯ КРАЇНИ" звернулося до суду з вказаною заявою, в якій просить суд стягнути з боржника ОСОБА_1 на їх користь заборгованість за спожитий природний газ за травень 2021 року включно, у розмірі 762,23 грн., а також витрати по сплаті судового збору в розмірі 227,00 грн.
18.02.2022 року на запит суду в порядку ч. 5 ст. 165 ЦПК України надійшли відомості з органу реєстрації місця проживання про зареєстроване місце проживання боржника.
Суддя встановив, що заява в силу ст. 162 ЦПК України підсудна Роздільнянському районному суду Одеської області, подана з додержанням вимог ст.ст. 163-164 ЦПК України, підстав відмови у видачі судового наказу відсутні.
На підставі викладеного та керуючись ст. 160, п. 3 ч. 1 ст. 161 ЦПК України, суддя
Відкрити наказне провадження за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "ТАС ЕНЕРГІЯ КРАЇНИ" до ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості за спожитий природний газ, у розмірі 762,23 грн.
Розгляд справи проводити без судового засідання та повідомлення заявника і боржника, суддею одноособово в порядку ч. 1ст. 167 ЦПК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя: І . В . Бобровська