Ухвала від 23.02.2022 по справі 235/6420/17

Провадження 6/235/51/22

Справа 235/6420/17

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 лютого 2022 року м. Покровськ

Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

в складі : головуючого судді Хмельової С.М.

за участю : секретаря судового засідання Лебеденко В.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду № 7 м. Покровська заявуАкціонерного Товариства Комерційний Банк «Приватбанк» (адреса: м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1Д) про видачу дублікату виконавчого листа, заінтересовані особи: ОСОБА_1 (боржник, адреса: АДРЕСА_1 ), Покровський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) (адреса: Донецька область, м. Покровськ, вул. Степана Бовкуна, буд.7), -

ВСТАНОВИВ:

До Красноармійського міськрайонного суду надійшла заява Акціонерного Товариства Комерційний Банк «Приватбанк» про видачу дублікату виконавчого листа, заінтересовані особи: ОСОБА_1 (боржник), Покровський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

Представник заявника до судового засідання не з'явився.

Заінтересована особа ОСОБА_1 до судового засідання не з'явився, повідомлений про час та місце розгляду справи шляхом розміщення інформації про судове засідання на сторінці Красноармійського міськрайонного суду Донецької області офіційного веб-порталу «Судова влада в Україні» в мережі Інтернет.

Заінтересована особа - представник Покровського відділу державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) до судового засідання не з'явився, надали клопотання про розгляд справи без участі представника відділу.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заявлені вимоги щодо видачі дубліката виконавчого листа підлягають задоволенню з наступних підстав.

28 лютого 2018 року Красноармійським міськрайонним судом Донецької області ухвалено заочне рішення у справі за позовом Публічного Акціонерного Товариства Комерційний Банк «Приватбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості та стягнуто з відповідача на користь позивача заборгованість за кредитним договором б/н від 14.08.2012 року у сумі 37969 (тридцять сім тисяч дев'ятсот шістдесят дев'ять) гривень 87 копійок та суму судового збору в розмірі 1504 (одна тисяча п'ятсот чотири) гривні 94 копійки (а.с.51-53).

На виконання вказаного рішення видано виконавчий лист (а.с.58).

Листом Покровського відділу ДВС у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) повідомлено, що згідно даних Єдиного Державного Реєстру Виконавчих Проваджень та перевірки інформації в Автоматизованій системі виконавчих проваджень, виконавчі документи про стягнення боргу з ОСОБА_1 на користь АТ КБ «ПриватБанк» на примусове виконання до відділу ДВС не надходили та станом на 20.01.2022 року не перебувають (а.с.63).

В ході проведеної внутрішньої службової перевірки АТ КБ «ПриватБанк» були перевірені документи, які є в наявності, але виконавчий лист №235/6420/17 від 28.02.2018 не був знайдений (а.с.64).

Пунктом 17.4 Перехідних положень ЦПК України передбачено, що у разі втрати виконавчого документа суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий документ, може видати його дублікат, якщо стягувач або державний виконавець, приватний виконавець звернувся із заявою про це до закінчення строку, встановленого для пред'явлення виконавчого документа до виконання.

З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку про наявність законних підстав для постановлення ухвали про задоволення заяви про видачу дублікату виконавчого листа.

На підставі вищевикладеного, керуючись п.17.4 ч.1 Перехідних положень Розділу XIII ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву Акціонерного Товариства Комерційний Банк «Приватбанк» про видачу дублікату виконавчого листа, заінтересовані особи: ОСОБА_1 (боржник), Покровський відділ державної виконавчої служби у Покровському районі Донецької області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків), - задовольнити.

Видати дублікат виконавчого листа згідно рішення Красноармійського міськрайонного суду Донецької області від 28 лютого 2018 року по справі №235/6420/17 (провадження №2/235/227/18) за позовом Публічного Акціонерного Товариства Комерційний Банк «Приватбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

На ухвалу суду може бути подано апеляційну скаргу до Донецького апеляційного суду через Красноармійський міськрайонний суд Донецької області протягом п'ятнадцяти днів з дня його складання.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України, а також відповідно до пункту 3 Прикінцевих положень ЦПК України.

Суддя С.М. Хмельова

Попередній документ
103547755
Наступний документ
103547757
Інформація про рішення:
№ рішення: 103547756
№ справи: 235/6420/17
Дата рішення: 23.02.2022
Дата публікації: 25.02.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Покровський міськрайонний суд Донецької області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (23.02.2022)
Дата надходження: 11.02.2022
Розклад засідань:
28.01.2026 23:24 Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
23.02.2022 09:00 Красноармійський міськрайонний суд Донецької області