вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
21.02.2022 м. ДніпроСправа № 904/9656/21
За позовом ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1
до відповідача-1: Товариства з обмеженою відповідальністю підприємства матеріально-технічного забезпечення "Агро-Комплект", 52423, Дніпропетровська область, Солонянський район, буд.5, код ЄДРПОУ 20257600
відповідача-2: ОСОБА_2 , АДРЕСА_2 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_2
про визнання недійсними рішення загальних зборів, акту приймання-передачі нерухомого майна до статутного капіталу
Суддя Панна С.П.
Секретар судового засідання Калюжна А.О.
Представники:
від позивача не з'явився
від відповідача-1 не з'явився.
від відповідача-2 не з'явився
ОСОБА_1 звернувся до Господарського суду Дніпропетровської області з позовною заявою до відповідача-1: Товариства з обмеженою відповідальністю підприємства матеріально-технічного забезпечення "Агро-Комплект", відповідача-2: ОСОБА_2 , в якій просить суд:
- визнати недійсним рішення Загальних зборів ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ «АГРО-КОМПЛЕКТ» (ідентифікаційний код 20257600), оформлене Протоколом Загальних зборів учасників Товариства від 05.09.2020;
- визнати недійсним акт приймання-передачі нерухомого майна до статутного капіталу ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІТАВ» (ідентифікаційний код 42930615) від 05.09.2020;
- визнати недійсним акт приймання-передачі нерухомого майна до статутного капіталу ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІТАВ» (ідентифікаційний код 42930615) від 05.09.2020;
- визнати протиправним та скасувати рішення державного реєстратора приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу ГУФМАН ЯНИ СЕМЕНІВНИ (індексний номер: 53917913 від 05.09.2020 17:08:49) про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, а саме: про державну реєстрацію права власності (номер запису про право власності/довірчої власності: 38047441, дата, час державної реєстрації: 05.09.2020 16:59:18);
- судові витрати, у тому числі, витрати на професійну правничу допомогу у справі, покласти на Відповідачів.
Ухвалою суду від 23.12.2021р. зобов'язано Центр надання адміністративних послуг Синельниковської міської ради (52500, Дніпропетровська область, м.Синельникове, вул. Богми, 3а) у строк протягом 5 (п'яти) днів з моменту отримання цієї ухвали суду надіслати на поштову адресу Господарського суду Дніпропетровської області у паперовій формі інформацію про зареєстроване місце проживання (перебування) фізичної особи ОСОБА_2 (відома суду адреса проживання: АДРЕСА_3 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_2 ).
До суду від відділу реєстрації Синельниківської міської ради надійшла інформація стосовно місця проживання гр. ОСОБА_2 . Відповідно до довідки № 136 від 13.01.2022р. про реєстрацію місця проживання особи за відомостями Відділу реєстрації Синельниківського міської ради Дніпропетровської області місце проживання ОСОБА_2 : АДРЕСА_4 .
Від позивача 21.02.2022 р. надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
Ухвалою суду від 21.01.2022 р. розгляд справи було призначено на 21.02.2022р . в судове засідання представники сторін не з'явились.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши представника позивача, господарський суд дійшов наступного висновку.
Відповідно до частини 3 статті 177 Господарського процесуального кодексу України підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
Відповідно до частини 2 статті 183 Господарського процесуального кодексу України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках: визначених частиною другою статті 202 цього Кодексу; залучення до участі або вступу у справу третьої особи, заміни неналежного відповідача, залучення співвідповідача; в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
У разі відкладення підготовчого засідання або оголошення перерви підготовче засідання продовжується зі стадії, на якій засідання було відкладене або у ньому була оголошена перерва (ч. 7 ст. 183 ГПК України).
Керуючись статтями 177, 183, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
1.Відкласти підготовче засідання по справі на 17.03.2022р. на 14:00год., яке відбудеться у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в залі судового засідання №3-403 за адресою: 49027, м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1.Явку повноважних представників сторін у судове засідання визнати обов'язковою.
2.Пояснити сторонам по справі, що вони не позбавлені можливості прийняти участь в судових засіданнях по справі в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за допомогою програм Zoom/EASYCON, подавши до господарського суду відповідне клопотання.
3.Повідомити учасників справи про можливість подати процесуальні документи (заяви, клопотання, відзиви тощо), письмові та електронні докази на електронну адресу суду, через особистий кабінет в системі "Електронний суд", поштою, факсом або дистанційні засоби зв'язку, вчинити інші процесуальні дії в електронній формі з використанням власного електронного цифрового підпису, прирівняного до власноручного підпису з урахуванням вимог Закону України "Про електронний цифровий підпис" та Закону України "Про електронні довірчі послуги".
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та оскарженню окремо від рішення суду не підлягає.
Суддя С.П. Панна