про закінчення підготовки та призначення
апеляційного розгляду
18 лютого 2022 року м. Чернівці
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Чернівецького апеляційного суду ОСОБА_1 , перевіривши апеляційні скарги першого заступника керівника Чернівецької обласної прокуратури ОСОБА_2 та захисника ОСОБА_3 , діючої в інтересах ОСОБА_4 , поданих на вирок Садгірського районного суду м. Чернівців від 12 січня 2022 року, -
Цим вироком ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, українця, уродженця м. Чернівці, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , із базовою загальною середньою освітою, непрацюючого, неодруженого, раніше неодноразово судимого:
- 22.05.2008 року Шевченківським районним судом м. Чернівці за ч. 2 ст. 185, 75 КК України до покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки;
- 24.09.2008 року Шевченківським районним судом м. Чернівці за ч. 2 ст. 185, 71 КК України до покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки;
- 28.01.2011 року Шевченківським районним судом м. Чернівці за ч. 2 ст. 185, 71 КК України до покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки;
- 13.12.2012 року Шевченківським районним судом м. Чернівці за ч. 2 ст. 190 КК України до покарання у виді обмеження волі строком на 1 рік, звільненого по відбуттю строку - 13.09.2013, визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 2 роки 5 місяців.
На підставі ст. 71, 72 КК України, до призначеного покарання приєднано невідбуту частину покарання за вироком Шевченківського районного суду м. Чернівців за ч. 2 ст. 190 КК України у виді обмеження волі строком на 1 рік,
постановою Долинського районного суду Івано-Франківської області від 19.09.2013 року замінено на громадські роботи на строк 200 годин, перевівши покарання у виді громадських робіт у позбавлення волі, з розрахунку - 8 яке годинам громадських робіт відповідає один день позбавлення волі, що скаладає 25 днів позбавлення волі, остаточно ОСОБА_5 покарання за сукупністю вироків, шляхом поглинання менш суворого більш суворим, у виді позбавлення волі на строк 2 роки 5 місяців.
Провадження №11-кп/91/22 Головуючий в І інстанції: ОСОБА_6
Категорія ч.2 ст.185 КК України Суддя - доповідач: ОСОБА_1 .
Залишено ОСОБА_4 обраний запобіжний захід у виді тримання під вартою, до вступу вироку в законну силу.
Вирішено питання щодо речових доказів по справі.
На вказаний вирок суду І інстанції перший заступник керівника Чернівецької обласної прокуратури ОСОБА_7 та захисник ОСОБА_3 , діюча в інтересах обвинуваченого ОСОБА_4 , подали апеляційні скарги.
Ухвалами судді-доповідача від 11 лютого 2022 р. було відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою першого заступника керівника Чернівецької обласної прокуратури ОСОБА_2 та 14 лютого 2022 року за апеляційною скаргою захисник ОСОБА_3 , діючої в інтересах обвинуваченого ОСОБА_4 , які були подані на вирок Садгірського районного суду м. Чернівців від 12 січня 2022 року.
Крім цього, згідно вимог ч. 1 ст. 401 КПК України, учасникам судового провадження було надано можливість протягом 10 днів подати свої заперечення на апеляційні скарги та нові докази, якщо такі будуть.
Таким чином, суддею-доповідачем в порядку підготовки до апеляційного розгляду з'ясовані всі питання, а отже є підстави для призначення апеляційного розгляду.
В проведенні додаткових підготовчих дій немає потреби.
На підставі наведеного та керуючись ч. 1 ст. 398, ч. 3 ст. 401 КПК України, -
Закінчити підготовку апеляційного провадження за апеляційними скаргами першого заступника керівника Чернівецької обласної прокуратури ОСОБА_2 та захисника ОСОБА_3 , діючої в інтересах ОСОБА_4 , які подані на вирок Садгірського районного суду м. Чернівців від 12 січня 2022 року та призначити до апеляційного розгляду "14" березня 2022 р. на 10:00 годину, за адресою: вул. Емінеску, 4, м. Чернівці.
Надіслати учасникам судового провадження копію ухвали про закінчення підготовки та про призначення апеляційного розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя - доповідач ОСОБА_1