Справа № 629/5676/21
Провадження № 2/611/56/22
про закриття підготовчого провадження та призначення справи
до судового розгляду по суті
08 лютого 2022 року Барвінківський районний суд Харківської області в складі:
головуючого судді - Коптєва Ю.А.,
секретаря - Ведмідь І.В.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Барвінкове цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ТОВ «КРАЄВД АГРО» про розірвання договору оренди земельної ділянки ,
В провадженні Барвінківського районного суду Харківської області знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ТОВ «КРАЄВД АГРО» про розірвання договору оренди земельної ділянки.
Позивач в підготовче судове засідання не з'явився, надав заяву про проведення судового засідання без його участі.
Представник відповідача також в підготовче судове засідання не з'явився, про час та місце слухання справи повідомлений належним чином .
Положеннями ст.189 ЦПК України визначено, що завданнями підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з'ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.
Відповідно до ч. 2ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Клопотань від учасників справи не надійшло.
Беручи до уваги, що по справі проведені необхідні підготовчі дії, передбачені ст. ст.189,197 ЦПК України , суд вважає необхідним призначити справу до розгляду по суті.
Керуючись ст. 189, 196,198, 200 ЦПК України, суд
Закрити підготовче провадження у цивільній справі за ОСОБА_1 до ТОВ «КРАЄВД АГРО» про розірвання договору оренди земельної ділянки призначити до судового розгляду по суті на 9 годину 30 хвилин 24 лютого 2022 року.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.
Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Суддя Ю.А. Коптєв