Справа № 541/341/22
Провадження № 1-кс/541/173/2022
Миргородський міськрайонний суд Полтавської області
вул. Гоголя, 133, м. Миргород, Полтавська область, Україна, 37600
14 лютого 2022 рокум.Миргород
Слідчий суддя Миргородського міськрайонного суду Полтавської області ОСОБА_1 розглянувши в м. Миргород, Полтавської області скаргу Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Полтавській області на бездіяльність слідчого Миргородського РВП ГУНП в Полтавській області щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань,-
14.02.2022 року Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Полтавській області звернулося до слідчого судді Миргородського міськрайонного суду Полтавської області зі скаргою на бездіяльність слідчого Миргородського РВП ГУНП в Полтавській області щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Дана скарга була розподілена в провадження слідчого судді Відповідно до протоколу про повторний автоматизований розподіл судової справи від 14.02.2022 дану справу передано на розгляд слідчому судді ОСОБА_1 .
Підстав для повернення скарги та відмови у відкритті провадження не вбачається, скарга відповідає положенням ст.303 КПК України.
Згідно ст.306 КПК України необхідно призначити справу до розгляду в судовому засіданні з участю особи, яка подала скаргу та слідчого, рішення якого оскаржується.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст.303, 306 КПК України, слідчий суддя, -
Прийняти до провадження скаргу Зінченко Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Полтавській області на бездіяльність слідчого Миргородського РВП ГУНП в Полтавській області щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Судовий розгляд скарги призначити на 14 год. 40 хв. 15 лютого 2022 року з участю особи, яка подала скаргу. Про день і час розгляду скарги повідомити слідчого Миргородського РВП в Полтавській області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддяОСОБА_1