Справа № 640/14230/20
"31" січня 2022 р. м. Київ
Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Мєзєнцева Євгена Ігоровича та суддів Сорочка Є.О., Файдюка В.В., вирішуючи питання про призначення до розгляду апеляційної скарги Міністерства оборони України на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 04 листопада 2021 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Міністерства оборони України про визнання протиправним та скасування протоколу в частині, зобов'язання вчинити дії,
З доповіді судді-доповідача вбачається, що виконано всі необхідні дії, пов'язані з підготовкою справи до апеляційного розгляду, передбачені ст. 306 КАС України та є підстави, передбачені п. рішення ч. 1 ст. 311 КАС України для призначення справи до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 306, 307, 311 КАС України, колегія суддів -
Призначити справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Міністерства оборони України про визнання протиправним та скасування протоколу в частині, зобов'язання вчинити дії до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження з "21" лютого 2022 р.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.
Суддя-доповідач Мєзєнцев Є.І.
Судді Сорочко Є.О.
Файдюк В.В.