П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
07 лютого 2022 р.м.ОдесаСправа № 420/10364/20
Суддя П'ятого апеляційного адміністративного суду Танасогло Т.М. (суддя-доповідач у справі № 420/10364/20) розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 21 грудня 2021 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної гвардії України про визнання протиправними дій,-
04.02.2022 року до П'ятого апеляційного адміністративного суду надійшла апеляційна скарга скарги ОСОБА_1 на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 21 грудня 2021 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної гвардії України про визнання протиправними дій.
Згідно з ст.297 КАС України, апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Підпунктом 15.5 п.15 ч.1 Розділу 7 Перехідних положень КАС України передбачено, що апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.
Згідно з пп.15.11 п.15 ч.1 Розділу 7 Перехідних положень КАС України у разі подання апеляційної скарги на ухвали суду першої інстанції, визначені пунктами 3-6, 8, 11-17 статті 294 цієї редакції Кодексу, чи подання касаційної скарги на ухвали суду апеляційної інстанції (крім ухвал щодо забезпечення позову, зміни заходу забезпечення позову, про накладення штрафу в порядку процесуального примусу, окремих ухвал) - до суду апеляційної або касаційної інстанції передаються всі матеріали.
В інших випадках - до суду апеляційної або касаційної інстанції передаються копії матеріалів, необхідних для розгляду скарги. У разі необхідності суд апеляційної або касаційної інстанції може витребувати також копії інших матеріалів справи.
З метою розгляду апеляційної скарги, та керуючись ст. 297 КАС України, розділом 7 пп. 15.5, 15.11 Перехідних положень КАС України, суддя,-
Витребувати з Одеського окружного адміністративного суду справу №420/10364/20 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної гвардії України про визнання протиправними дій, для розгляду апеляційної скарги на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 21.12.2021 року.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя Танасогло Т.М.