Ухвала від 08.02.2022 по справі 569/1918/22

Справа № 569/1918/22

1-кс/569/725/22

УХВАЛА

08 лютого 2022 рокум. Рівне

Слідчий суддя Рівненського міського суду Рівненської області ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у судовому засіданні в залі суду м. Рівне клопотання слідчого СВ Рівненського РУП ГУ НП в Рівненській області майора поліції ОСОБА_3 (далі - слідчий), яке погоджене прокурором Рівненської окружної прокуратури ОСОБА_4 , про продовження строку досудового розслідування кримінального провадження, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12020180010003602 від 15.08.2020, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України (далі - це ж кримінальне провадження), -

ВСТАНОВИВ:

З клопотання слідує, що досудове розслідування кримінального провадження розпочато за заявою від ОСОБА_5 про те, що в період часу з 21 год. 30 хв. 14.08.2020 по 08 год. 00 хв. 15.08.2020 невідома особа, шляхом пошкодження вхідних дверей , проникла до магазину « ІНФОРМАЦІЯ_1 », що за адресою АДРЕСА_1 , звідки викрала продукти харчування та грошові кошти в сумі 2067 грн., чим завдала потерпілому матеріальної шкоди.

На даний час у кримінальному провадженні жодній особі не повідомлено про підозру.

Строк досудового розслідування цього кримінального провадження відповідно до ст. 219 КПК України закінчився 15 лютого 2022 року. Однак, завершити досудове розслідування до вказаного строку не представляється можливим, внаслідок складності кримінального провадження.

Для цього у кримінальному провадженні необхідно виконати:

- додатково допитати потерпілу з приводу всіх відомих для неї обставин вчиненого кримінального правопорушення;

- повторно скерувати доручення про проведення слідчих (розшукових) дій у порядку ст.40 КПК України;

- встановити другу особу причетну до вчинення даного злочину;

- провести інші необхідні слідчі (розшукові) дії, з метою з'ясування всіх фактичних даних, на підставі яких буде встановлено наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню.

Зазначені слідчі дії мають істотне значення для кримінального провадження.

Провести вказані слідчі дії у передбачений законом строк не представилося можливим у зв'язку із складністю провадження, а також тривалістю проведення необхідних слідчих (розшукових) дій без яких неможливо завершити досудове розслідування, тому доводить необхідність продовжити строк досудового розслідування на 12 місяців.

До початку судового засідання слідчий надіслав заяву про розгляд клопотання без його участі, просив його задоволити.

З урахуванням заяви слідчого відповідно до ч.4 ст.107 КПК України, фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.

У відповідності до ч.2 ст.219 КПК України, строк досудового розслідування з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня повідомлення особі про підозру становить: 1) дванадцять місяців - у кримінальному провадженні щодо нетяжкого злочину; 2) вісімнадцять місяців - у кримінальному провадженні щодо тяжкого або особливо тяжкого злочину.

Згідно ч.1 ст.294 КПК України, якщо досудове розслідування злочину до моменту повідомлення особі про підозру неможливо закінчити у строк, зазначений у частині другій статті 219 цього Кодексу, вказаний строк може бути продовжений неодноразово слідчим суддею за клопотанням прокурора або слідчого, погодженого з прокурором, на строк, встановлений пунктами 2 і 3 частини четвертої статті 219 цього Кодексу.

Беручи до уваги обґрунтованість клопотання та відповідність його ч.2 ст.295-1 КПК України, що про підозру у кримінальному провадженні не повідомлялось, слідчий суддя приходить до переконання, що продовжити строк досудового розслідування кримінального провадження є необхідним, внаслідок складності провадження, а також тривалості проведення необхідних слідчих (розшукових) дій, проведення інших необхідних слідчих (розшукових) та процесуальних дій з метою з'ясування всіх фактичних даних, без яких неможливо завершити досудове розслідування, і досудове розслідування до встановленого строку не можливо було завершити з об'єктивних причин, а строк досудового розслідування спливає.

При цьому, враховуючи тривалість досудового розслідування, а також обсяг та специфіку процесуальних дій, які проведені та які необхідно провести, положення ст. 28 КПК України, слідчий суддя вважає, що буде достатнім продовження строку досудового розслідування на 6 місяців.

Керуючись ст. 219, 294, 295-1 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12020180010003602 від 15.08.2020, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, на шість місяців, тобто до 15 серпня 2022 року.

Ухвала в апеляційному порядку оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
103066961
Наступний документ
103066963
Інформація про рішення:
№ рішення: 103066962
№ справи: 569/1918/22
Дата рішення: 08.02.2022
Дата публікації: 19.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; продовження строку досудового розслідування
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (04.02.2022)
Дата надходження: 04.02.2022
Предмет позову: -
Учасники справи:
головуючий суддя:
ДОЛЯ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
ДОЛЯ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ