1Справа № 335/13037/21 3/335/232/2022
07 лютого 2022 року м. Запоріжжя
Суддя Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя Макаров В.О., за участю представника особи яка притягається до адміністративної відповідальності адвоката Деревянко Д.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали, які надійшли з Відділу поліції № 1 Запорізького районного управління поліції в Запорізькій області ГУНП в Запорізькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
- ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, РНОКПП НОМЕР_1 , працюючого водієм, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ч. 4 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ВАБ № 590728 складеного 09.12.2021 року ДОП СП ВП № 1 ЗРУП ГУНП в Запорізькій області майором поліції Лаштабою О.А., 09.12.2021 року об 11 год. 23 хв., за адресою: м. Запоріжжя, вул. Макаренка, 13, водій ОСОБА_2 , керуючи транспортним засобом «МАN», д.н.з. НОМЕР_2 , здійснював перевезення дизельного палива у кількості 4 997,62 (об'єм цистерни), а саме 4 191,0 кг, згідно товарно-транспортної накладної, будучи не зареєстрованим у Єдиному реєстрі акцизних накладних, чим порушив п. 7 ст. 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та ст. 231 Податкового кодексу України.
В судовому засіданні представник ОСОБА_2 просив провадження у справі щодо його підзахисного закрити на підставі п. 1 ст. 247 КУпАП за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 164 КУпАП. Повернути ТОВ «Скатрейд» (69035, м. Запоріжжя, вул. Сєдова, 3, код ЄДРПОУ 37300970) вантажний паливозаправник моделі «МАN», д.н.з. НОМЕР_2 , та дизельне пальне, що в ньому перевозилося, у кількості 4 191,0 кг, вилучені ДОП СП ВП № 1 ЗРУП ГУНП в Запорізькій області майором поліції Лаштабою О.А.
Суду зазначив, що ОСОБА_1 не є суб'єктом адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 4 ст. 164 КУпАП, оскільки він не є суб'єктом господарювання та не здійснює господарську діяльність. 02.01.2020 року згідно Наказу № 2-0к від 27.12.2019 року ОСОБА_2 прийнято на роботу до ТОВ «Скайтрейд» на посаду водія. ТОВ «Скайтрейд» має Ліцензію серія АГ № 588700 на перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом. 01.01.2020 року між ТОВ «Скайтрейд» та ТОВ «ВПК ЕКОТЕХ» було укладено договір № 1 на перевезення вантажів. 08.12.2021 року ТОВ «Скайтрейд» було отримано від ТОВ «ВПК ЕКОТЕХ» заявку на перевезення нафтопродуктів 09.12.2021 року з адреси: м. Запоріжжя, вул. Макаренка, 21, де розташований склад нафтопродуктів ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019», вантажним паливозаправником «МАN», д.н.з. НОМЕР_2 .
Вантажний паливозаправник «МАN», д.н.з. НОМЕР_2 належить на праві власності фізичній особі - ОСОБА_3 на підставі Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_3 , виданого ТСЦ 7341 26.09.2018 року та орендується ТОВ «Скатрейд» на підставі Договору найму (оренди) транспортних засобів від 09.01.2020 року.
09.12.2021 року, ОСОБА_1 , як найманий працівник суб'єкта господарювання - перевізника ТОВ «Скатрейд», на вантажному автомобілі «МАN», д.н.з. НОМЕР_2 прибув на склад нафтопродуктів ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Макаренка, 21, де в паливозаправник було завантажено дизельне пальне у кількості 4 191 кг (або 4 960 літрів). Для перевезення пального йому було видано видаткову накладну № 32388 від 09.12.2021 року та товарно-транспортну накладну на відпуск нафтопродуктів (нафти) № УЕ-00032388/1 від 09.12.2021 року. Згідно товарно-транспортної накладної на відпуск нафтопродуктів (нафти) № УЕ-00032388/1 від 09.12.2021 року в господарській операції з транспортування дизельного пального приймали участь: ТОВ «ЄВРОСТАНДАРТ» - постачальник нафтопродуктів; ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019» - вантажовідправник; ТОВ «ВПК ЕКОТЕХ» - вантажоодержувач; ТОВ «СКАЙТРЕЙД» - перевізник. Вказані підприємства є суб'єктами господарювання та саме ТОВ «Скайтрейд», як суб'єкт господарювання, здійснювало перевезення пального як перевізник від ТОВ «ЄВРОСТАНДАРТ» (постачальник) на адресу ТОВ «ВПК ЕКОТЕХ» (покупець) зі складу ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019» (акцизний склад). Таким чином, саме суб'єкти господарювання є суб'єктами правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 164 КУпАП, а не їх наймані працівники.
02.02.2021 року на адресу суду від особи яка притягається до адміністративної відповідальності - ОСОБА_2 надійшли додаткові пояснення щодо обставин справи, відповідно до яких, додатково до пояснень, наданих представником, останній зазначає, що в його діях відсутня і суб'єктивна сторона складу адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 4 ст. 164 КУпАП, оскільки в його діях не було жодного умислу на вчинення адміністративного правопорушення. Згідно п. 231.1 ст. 231 Податкового кодексу України, складає акцизну накладну особа, що реалізує пальне. Відповідно до п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 ПК України, реалізація пального або спирту етилового для цілей розділу ІV цього Кодексу - будь-які операції з фізичної передачі (відпуску, відвантаження) пального або спирту етилового з переходом права власності на таке пальне або спирт етиловий чи без такого переходу, за плату (компенсацію) чи без такої плати на митній території України з акцизного складу/акцизного складу пересувного, зокрема, до акцизного складу пересувного. Таким чином, факт навантаження дизельного пального до вантажного паливозаправника «МАN», д.н.з. НОМЕР_2 , призвів до обов'язку у особи, що реалізувала (відвантажила) пальне (в даному випадку ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019») скласти та зареєструвати акцизну накладну.
Відповідно до п. 231.3 ст. 231 Податкового кодексу України, особа, яка склала акцизну накладну в двох примірниках, зобов'язана зареєструвати перший примірник такої акцизної накладної в Єдиному реєстрі акцизних накладних, а другий примірник такої акцизної накладної в день її складання надіслати розпоряднику акцизного складу - отримувачу пального або спирту етилового. Отже, акцизна накладна складається в електронному вигляді продавцем пального (в даному випадку ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019») і один її примірник надсилається засобами електронного зв'язку отримувачу пального (в даному випадку ТОВ «ЄВРОСТАНДАРТ»). 09.12.2021 року ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019» на адресу ТОВ «ЄВРОСТАНДАРТ» було складено акцизну накладну № 3372 від 09.12.2021 року та зареєстровано її в ЄРАН.
При цьому, ОСОБА_2 наголошує, що він як водій вантажного автомобіля, не має жодної можливості будь-яким чином перевірити чи складається взагалі акцизна накладна, чи направляла особа, яка навантажує пальне таку акцизну накладну в ЄРАН для реєстрації. Діючим законодавством взагалі не передбачено надання перевізнику пального жодного примірника акцизної накладної як електронного документа (хоча сам транспортний засіб в ній і зазначається). Таким чином, при перевезенні пального, ОСОБА_1 , як водій вантажного автомобіля, про факт реєстрації акцизної накладної в ЄРАН може дізнатися виключно зі слів працівників акцизного складу - вантажовідправника (ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019»). Будь-яким чином перевірити достовірність зазначеної оператором акцизного складу інформації про реєстрацію акцизної накладної в ЄРАН ОСОБА_1 не має можливості. В протоколі про адміністративне правопорушення він зазначав, що своє вини не визнає, оскільки перевезення вантажу розпочав після отримання дозволу оператора складу нафтопродуктів на виїзд з території нафтобази. Надання дозволу на виїзд з території нафтобази ОСОБА_1 було розцінено як те, що вантажовідправником (ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019») виконано всі передбачені діючим законодавством дії, необхідні для перевезення дизельного пального до вантажеотримувача (ТОВ «ВПК ЕКОТЕХ»»).
Таким чином, ОСОБА_2 зазначає, що у нього не було жодного умислу на перевезення дизельного пального без зазначення транспортного засобу в акцизній накладній без реєстрації в ЄРАН, оскільки він не складає та не реєструє такі акцизні накладні та про їх реєстрацію дізнається виключно зі слів працівників вантажовідправника (достовірність яких він не має можливості перевірити). Тому вважає, що в його діях відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 164 КУпАП - його суб'єктивна сторона та суб'єкт.
Заслухавши адвоката, дослідивши матеріали справи у їх сукупності, суд приходить до висновку, що вина ОСОБА_1 не знайшла свого підтвердження, а склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 164 КУпАП, судом не встановлений виходячи з наступного.
Так, статтею 245 КУпАП передбачено, що завданнями провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, повне і об'єктивне з'ясування всіх обставин справи, вирішення її у точній відповідності із законом.
Адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом
передбачено адміністративну відповідальність (ст. 9 КУпАП).
Відповідно до приписів положення ст. 280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний зокрема з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, а також зсувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
За змістом статті 251 КУпАП, доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками.
Відповідно до ч. 4 ст. 164 КУпАП, переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, не зазначеними у митних деклараціях при переміщенні пального або спирту етилового митною територією України прохідним транзитом або внутрішнім транзитом, визначеним підпунктом «а» пункту 2 частини 2 статті 91 Митного кодексу України, або в акцизних накладних, зареєстрованих у Єдиному реєстрі акцизних накладних, складених на операції, при здійсненні яких переміщується пальне або спирт етиловий у таких транспортних засобах, або в заявках на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними.
Таким чином, відповідальність за ч. 4 ст. 164 КУпАП передбачена для суб'єктів господарювання за переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами з порушенням певних нормативно-правових актів.
Відповідно до п.п. 14.1.224-1 п. 14.1 ст. 14 ПК України, не є розпорядником акцизного складу пересувного суб'єкт господарювання (перевізник, експедитор), який здійснює транспортування пального або спирту етилового.
Абзац перший п.п. 230.1.5. п. 230.1 ст. 230 ПК України, крім іншого, містить таку вимогу - транспортні засоби, які використовуються суб'єктом господарювання, який не є розпорядником акцизного складу, для переміщення на митній території України власного пального або спирту етилового для потреб власного споживання чи промислової переробки, повинні обліковуватися в Переліку транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий.
В абз. 2 пп. 230.1.5 п. 230.1 ст. 230 ПК України зазначено, що включення/виключення транспортних засобів до/з Переліку здійснюється на підставі заявок на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними, із зазначенням періоду переміщення такого пального або спирту етилового.
Переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, які не зазначені у заявках на переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами, що не є акцизними складами пересувними, які надіслані органу ДПС, заборонено (абз. 3 пп. 230.1.5 п. 230.1 ст. 230 ПК України).
У разі виявлення фактів переміщення та/або зберігання пального або спирту етилового з використанням транспортних засобів, які не зазначені у заявках на переміщення пального або спирту, відповідні контролюючі органи тимчасово (до винесення рішення суду) вилучають таке пальне та транспортні засоби з вільного обігу й подають відповідні матеріали до суду для винесення постанови про їх вилучення в дохід держави (конфіскацію) (абз. 2 п. 228.3 ст. 228 ПК України).
Такі заявки подають суб'єкти господарювання, що не є розпорядниками акцизного складу, до переміщення митною територією України в транспортних засобах, які не є акцизними складами пересувними, власного пального або спирту етилового для потреб власного споживання чи промислової переробки. Тобто такі суб'єкти господарювання є суб'єктами правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 164 КУпАП.
Під час розгляду справи судом встановлено, що у даному випадку відсутній суб'єкт правопорушення, передбачений ч. 4 ст. 164 КУпАП, так як ОСОБА_1 господарської діяльності з перевезення пального не здійснював, а лише працював водієм ТОВ «Скатрейд», відповідно до Наказу № 2-ок від 27.12.2019 року.
Таким чином, господарською діяльністю по перевезенню паливно-мастильних матеріалів займається відповідне товариство - ТОВ «Скатрейд».
Обов'язок щодо збирання доказів покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення, визначених статтею 255 цього Кодексу.
Відповідно до ст. 3 ГК України, під господарською діяльністю розуміється діяльність суб'єктів господарювання у сфері суспільного виробництва, спрямована на виготовлення та реалізацію продукції, виконання робіт чи надання послуг вартісного характеру, що мають цінову визначеність.
Згідно ст. 55 ГКУ суб'єктами господарювання є учасники господарських відносин, які здійснюють господарську діяльність, реалізуючи господарську компетенцію (сукупність господарських прав та обов'язків), мають відокремлене майно і несуть відповідальність за своїми зобов'язаннями в межах цього майна, крім випадків, передбачених законодавством.
Суб'єктами господарювання є: 1) господарські організації - юридичні особи, створені відповідно до Цивільного кодексу України, державні, комунальні та інші підприємства, створені відповідно до цього Кодексу, а також інші юридичні особи, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані в установленому законом порядку; 2) громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані відповідно до закону як підприємці.
Господарська діяльність, що здійснюється для досягнення економічних і соціальних результатів та з метою одержання прибутку, є підприємництвом
Господарська діяльність включає як виробничу діяльність, у процесі якої виробляється продукція, вироби народного споживання та інші матеріальні цінності, так і невиробничу діяльність, пов'язану з виконанням різних видів робіт, у тому числі науково-дослідних, надання послуг, результати яких відчужуються як товар.
Згідно ст. 42 ГК України встановлено, що підприємництвом є самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб'єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.
Отже, необхідною ознакою господарської діяльності є її систематичність.
Відповідно до правової позиції, викладеної у Постанові Пленуму Верховного Суду України від 25.04.2003 року № 3 «Про практику застосування судами законодавства про відповідальність за окремі злочини у сфері господарської діяльності» систематичною вважається діяльність у разі, коли продаж товарів, надання послуг з метою отримання прибутку здійснюється особою безпосередньо, самостійно не менш ніж 3 рази протягом календарного року.
Отже, для притягнення особи до відповідальності за ст. 164 КУпАП належало встановити, чи ОСОБА_4 є суб'єктом господарювання у розумінні закону та здійснював господарську діяльність із порушенням встановленого порядку.
Разом із тим, такі докази у справі відсутні, натомість із матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1 перебуває у трудових відносинах із ТОВ «Скатрейд» та є водієм - найманим працівником, до обов'язків якого не відноситься організація перевезень пального, складання і реєстрація акцизних накладних у ЄРАН, тощо.
Отже, ОСОБА_1 не може бути і суб'єктом правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 164 КУпАП, яке йому поставлене у вину.
Окрім цього, відповідно до ст. 231.1 Податкового Кодексу України платник податку при …реалізації пального… зобов'язаний скласти в електронній формі акцизну накладну за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД реалізованого пального.. та зареєструвати її в Єдиному реєстрі акцизних накладних з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи.
Отже, обов'язок щодо складання акцизної накладної покладено на особу, яка реалізує пальне.
Згідно ст. 231.3 Податкового Кодексу України, акцизна накладна складається платником податку в день реалізації пального або спирту етилового при кожній повній або частковій операції з реалізації пального або спирту етилового.
Така особа зобов'язана зареєструвати перший примірник акцизної накладної в Єдиному реєстрі акцизних накладних, а другий примірник такої акцизної накладної в день її складання надіслати розпоряднику акцизного складу - отримувачу пального або спирту етилового.
При цьому суб'єкт господарювання, від якого переходить право власності на таке пальне або спирт етиловий, вважається особою, яка реалізує пальне, а суб'єкта господарювання, до якого переходить право власності на таке пальне або спирт етиловий, вважається отримувачем пального або спирту етилового.
У акцизній накладній зазначається номер реєстрації транспортного засобу в уповноважених органах відповідної держави та тип і ємність транспортного засобу - акцизного складу пересувного
Із матеріалів справи, вбачається, що ТОВ «Скайтрейд» має Ліцензію серія АГ № 588700 на перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом.
01.01.2020 року між ТОВ «Скайтрейд» та ТОВ «ВПК ЕКОТЕХ» було укладено договір № 1 на перевезення вантажів.
08.12.2021 року ТОВ «Скайтрейд» було отримано від ТОВ «ВПК ЕКОТЕХ» заявку на перевезення нафтопродуктів 09.12.2021 року з адреси: м. Запоріжжя, вул. Макаренка, 21, де розташований склад нафтопродуктів ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019», вантажним паливозаправником «МАN», д.н.з. НОМЕР_2 .
Вантажний паливозаправник «МАN», д.н.з. НОМЕР_2 належить на праві власності фізичній особі - ОСОБА_3 на підставі Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_3 , виданого ТСЦ 7341 26.09.2018 року та орендується ТОВ «Скатрейд» на підставі Договору найму (оренди) транспортних засобів від 09.01.2020 року.
09.12.2021 року, ОСОБА_1 , як найманий працівник суб'єкта господарювання - перевізника ТОВ «Скатрейд», на вантажному автомобілі «МАN», д.н.з. НОМЕР_2 прибув на склад нафтопродуктів ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Макаренка, 21, де в паливозаправник було завантажено дизельне пальне у кількості 4 191 кг (або 4 960 літрів). Для перевезення пального йому було видано видаткову накладну № 32388 від 09.12.2021 року та товарно-транспортну накладну на відпуск нафтопродуктів (нафти) № УЕ-00032388/1 від 09.12.2021 року.
Згідно товарно-транспортної накладної на відпуск нафтопродуктів (нафти) № УЕ-00032388/1 від 09.12.2021 року вбачається, що в господарській операції з транспортування дизельного пального приймали участь:
- ТОВ «ЄВРОСТАНДАРТ» - постачальник нафтопродуктів;
- ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019» - вантажовідправник;
- ТОВ «ВПК ЕКОТЕХ» - вантажоодержувач;
- ТОВ «СКАЙТРЕЙД» - перевізник.
Вказані підприємства є суб'єктами господарювання та саме ТОВ «Скайтрейд», як суб'єкт господарювання, здійснювало перевезення пального як перевізник від ТОВ «ЄВРОСТАНДАРТ» (постачальник) на адресу ТОВ «ВПК ЕКОТЕХ» (покупець) зі складу ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019» (акцизний склад).
Зазначені обставини підтверджуються наявними у справі доказами: копією Наказу № 2-ок від 27.12.2019 року; копією Ліцензії серії АГ № 588700 на перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом; копією Ліцензії серії АЖ № 078545 на право оптової торгівлі пальним за відсутності місць оптової торгівлі; копією договору № 1 на перевезення вантажів від 01.01.2020 року між ТОВ «Скатрейд» та ТОВ «ВПК ЕХОТЕХ»; копією заявки на перевезення нафтопродуктів від 09.12.2021 року; копією Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серії НОМЕР_3 , виданого ТСЦ 7341 26.09.2021 року; копією Договору найму (оренди) транспортних засобів від 09.01.2020 року; копією видаткової накладної № 32388 від 09.12.2020 року; копією товарно-транспортної накладної на відпуск нафтопродуктів (нафти) № УЕ-00032388/1 від 09.12.2021 року, копією акцизної накладної № 3372 від 09.12.2021 року з квитанцією.
09.12.2021 року ТОВ «СТАР ВЕЙ 2019» на адресу ТОВ «ЄВРОСТАНДАРТ» було складено акцизну накладну № 3372 від 09.12.2021 року та зареєстровано її в ЄРАН.
Безпосереднє перевезення дизельного пального транспортним засобом «МАN», д.н.з. НОМЕР_2 , здійснював ОСОБА_5 як водій ТОВ «Скатрейд», перебуваючи із цим підприємством у трудових відносинах.
Викладене свідчить, що переміщення пального 09.12.2021 року здійснювалось товариством «Скатрейд» транспортним засобом, який зазначений у акцизній накладній, що виключає наявність складу правопорушення, відповідальність за яке встановлена ч. 4 ст. 164 КУпАП та яке було поставлене у вину ОСОБА_1 .
Згідно ст. 7 КУпАП, ніхто не може бути підданий заходу впливу у зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.
Відповідно ж до ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю в разі відсутності складу правопорушення.
На підставі викладеного, суд приходить до висновку, що клопотання ОСОБА_1 та його захисника підлягає задоволенню, а тому провадження по справі відносно ОСОБА_1 підлягає закриттю, так як факт вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 164 ч. 4 КУпАП, не знайшов свого підтвердження в ході розгляду справи.
Статтею 4 Закону України «Про судовий збір» та ст. 40-1 КУпАП визначено, що судовий збір стягується лише у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, а тому виходячи з норм ч. 2 ст. 284 та ст. 247 КУпАП, не вбачає підстав для звернення судового збору з ОСОБА_5 .
Керуючись ст.ст. 245, 247, 251, 252, 280, ч. 4 ст.164 КУпАП, суд,
Провадження у справі про притягнення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 164 КУпАП закрити на підставі п. 1 ст. 247 КУпАП у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.
Вантажний паливозаправник моделі «МАN», д.н.з. НОМЕР_2 , та дизельне пальне, що в ньому перевозилося, у кількості 4 191,0 кг, вилучені ДОП СП Відділу поліції № 1 Запорізького районного управління поліції ГУНП в Запорізькій області майором поліції Лаштабою Оленою Анатоліївною та передані 09.12.2021 року на відповідальне зберігання ОСОБА_6 , начальнику складу ТОВ «Скатрейд», згідно розписки, повернути - Товариству з обмеженою відповідальністю «Скатрейд» (69035, м. Запоріжжя, вул. Сєдова, 3, код ЄДРПОУ 37300970).
Постанова може бути оскаржена протягом 10 (десяти) днiв до Запорізького апеляційного суду через Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Суддя В.О. Макаров