Справа № 524/355/22
Провадження 3/524/507/22
07.02.2022 року суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області Олейнікова Г.М., за участю особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , розглянувши адміністративний матеріал, який поступив із Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , пенсіонера, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , до адміністративної відповідальності за ст. 164 ч.1 КУпАП,-
11.01.2022 року о 10 год. 10 хв. в м.Кременчук по вул.Київській, буд.93 ОСОБА_1 здійснював провадження господарської діяльності, а саме керував транспортним засобом ЗАЗ-Daewoo, реєстраційний номер НОМЕР_1 , який використовується для перевезення пасажирів в режимі таксі без державної реєстрації як суб'єкта господарювання та без отримання ліцензії на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до пп.24 п.1 ст.7 Закону «Про ліцензування видів господарської діяльності».
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину у скоєному адміністративному правопорушенні визнав повністю, у скоєному щиро кається , просить у зв,язку з малозначністю правопорушення обмежитись відносно нього усним зауваженням.
Вина ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення ( а.с. 1), рапортом інспектора ВБДР БПП в м.Кременчук УПП в Полтавській області ДПП старшого лейтенанта поліції Охріцького І. (а.с.3), відеозаписом, наданим Батальйоном патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області.
З урахуванням вищенаведеного, особи ОСОБА_1 , який раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, враховуючи ступінь вини, обставини, які пом'якшують відповідальність, що ОСОБА_1 щиро розкаявся у вчиненому правопорушенні, позитивно характеризується за місцем проживання, що підтверджується характеристикою, наданою сусідами ОСОБА_2 , ОСОБА_3 (а.с.10), є пенсіонером, що підтверджується копією пенсійного посвідчення серії НОМЕР_2 (а.с.11), також відсутні обставини , які обтяжують відповідальність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності , суд вважає визнати ОСОБА_1 винним у скоєні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.. 164 ч.1 КУпАП ,але враховуючи вищевикладені обставини, що пом,якшують відповідальність за адміністративне правопорушення , суд вважає звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за ст.164 ч.1 КУпАП у зв,язку з малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення і обмежитись відносно ОСОБА_1 усним зауваженням.
Керуючись ст.22, 40-1, 164 ч.1 КпАП України, суд, -
ОСОБА_1 визнати винним у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ст.. 164 ч.1 КпАП України.
Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за ст. 164 ч.1 КпАП України у зв,язку з малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення і обмежитись усним зауваженням.
Провадження по справі відносно ОСОБА_1 за ст..164 ч.1 КпАП України закрити.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, його законним представником, адвокатом, потерпілим, його представником або прокурором в Полтавський апеляційний суд, через суд першої інстанції протягом десяти днів з дня її винесення.
Головуючий суддя Ганна ОЛЕЙНІКОВА