Постанова від 01.07.2010 по справі 3-3260/2010

Справа № 3-3260/2010

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

“01” липня 2010 р. Суддя Деснянського районного суду м. Чернігова Стеблина А.В., при секретарі Кумановській Т.П.,

розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ м. Чернігова (підпорядкованого ВДАІ) при УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, проживаючого за адресою Чернігів, вул. Пухова, 142/136,

за ст. ст. 122-4; 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

“03” травня 2010 року, близько 11:00 год. ОСОБА_1 в м. Чернігові на перехресті вулиць ОСОБА_2, керуючи транспортним засобом «М-412», державний номерний знак НОМЕР_1, не вибравши безпечної швидкості руху та безпечного бокового інтервалу (праворуч), внаслідок чого здійснив наїзд на транспортний засіб «ГАЗ 53» державний номерний знак СВ 3699АЕ, після чого місце ДТП залишив. В результаті ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження. ОСОБА_1 порушив п. п. 12.1; 13.1; 2.10 «а», «б», «в» ПДР України, чим скоїв правопорушення, передбачене ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ОСОБА_1 в судовому засіданні з протоколом не погодився та пояснив, що він в той день рухався по вулиці Лермонтова, в напрямку вулиці Шевченко. При повороті на вулицю Чернишевського, він своєчасно увімкнув сигнал лівого повороту та рухався повільно, автомобіль «ГАЗ 53», рухався в його напрямку справа від нього і в той час, коли він почав повертати, автомобіль «ГАЗ 53» теж почав здійснювати маневр повороту не увімкнувши при цьому сигнал повороту, внаслідок чого подряпав заднє крило його автомобіля. Місце ДТП він залишив, так як його матері стало погано.

Інший учасник ДТП ОСОБА_3 суду пояснив, що він рухався по вулиці Інтернаціоналістів, керуючи автомобілем «ГАЗ 53» в напрямку вулиці Шевченко. І так як він зайняв середню полосу для того, щоб здійснити поворот на вулицю Лермонтова, він почав призупинятись, десь метрів за 150 він увімкнув лівий поворот, позаду почав рухатись автомобіль «Москвич», який виїхав на зустрічну полосу, він зупинився, а водій «Москвича» правою стороною заднього крила зачепив його в буфер, і зупинився біля вулиці Шевченка, повернувшись, він сказав, що винен ОСОБА_3 і поїхав, не дочекавшись приїзду працівників ДАІ. Зі схемою ДТП і протоколом до неї він згоден.

Не дивлячись на заперечення правопорушення ОСОБА_1, вчинене ним правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, протоколом огляду місця ДТП та схемою до нього з даними щодо напрямку руху, розтошування та місця зіткнення транспортних засобів, протоколом огляду транспортного засобу, поясненням ОСОБА_3 в судовому засіданні, які узгоджуються з об'єктивними даними схеми ДТП щодо напрямку руху , розташування та місця зіткнення.

За вказаних обставинах вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. ст. 122-4 124 КпАП України, повністю доведена наданими та перевіреними у судовому засіданні доказами.

Вирішуючи питання щодо накладення адміністративного стягнення, враховуються характер вчиненого правопорушення, дані особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, ступінь її вини, майновий стан, відсутність обставин, що пом'якшують та обтяжують відповідальність, в зв'язку з чим є підстави для накладення стягнення у вигляді штрафу.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 1, 9, 23, 33, 36, 283, 284 п. 1, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ПОСТАНОВИВ:

Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст. ст. 122-4; 124 КпАП України і накласти стягнення у вигляді штрафу у розмірі 340 грн.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня винесення до апеляційного суду Чернігівської області.

Суддя А.В. Стеблина

Попередній документ
10294998
Наступний документ
10295000
Інформація про рішення:
№ рішення: 10294999
№ справи: 3-3260/2010
Дата рішення: 01.07.2010
Дата публікації: 10.07.2010
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Деснянський районний суд м. Чернігова
Категорія справи: