Справа № 703/403/22
2-а/703/5/22
01 лютого 2022 року м. Сміла
Суддя Смілянського міськрайонного суду Черкаської області Биченко І.Я., одержавши матеріали справи за позовом ОСОБА_1 до Головного управління національної поліції в Черкаській області про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення,
ОСОБА_1 звернувся до Смілянського міськрайонного суду Черкаської області з позовом до Головного управління національної поліції в Черкаській області про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення серії БАБ №902380 від 18 жовтня 2021 року про притягнення його до адміністративної відповідальності за ч.6 ст.121 КУпАП.
Адміністративний позов відповідає вимогам ст. 160 КАС України, справа підсудна Смілянському міськрайонному суду.
Відповідно до ч. 1 ст. 286 КАС України адміністративна справа з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності вирішується місцевими загальними судами як адміністративними судами. Наведена категорія справ відноситься до категорії термінових адміністративних справ.
Згідно положень ч. 2 ст. 12 КАС України спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.
Враховуючи наведене, суддя вважає за можливе призначити розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Підстав для поновлення позивачу строку суд не вбачає, оскільки позовна заява подана у визначені ст.289 КУпАП строки.
На підставі викладеного, враховуючи особливості розгляду даної категорії справ, керуючись ст. 171, 260, 262, 269, 286 КАС України, суддя,
Прийняти позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Головного управління національної поліції в Черкаській області (м. Черкаси, вул. Смілянська, 57) про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення до розгляду, відкрити провадження у справі №703/403/22 і розглядати її за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Призначити судове засідання у справі на 09 год. 45 хв. 11 лютого 2022 року в приміщенні Смілянського міськрайонного суду Черкаської області за адресою: Черкаська область, м. Сміла, вул. Канарського, 19.
Відповідно до вимог ст.268 КАС України повідомити учасників справи шляхом повідомлення про день, час та місце розгляду справи на вказаніу позовній заяві номера телефонів.
Копію ухвали та копію позовної заяви направити відповідачу на зазначену у позовній заяві електронну адресу: prozorist@ch.npu.gov.ua
Надати відповідачу строк до 11 лютого 2022 року для подання відзиву на позов, який повинен відповідати вимогам, передбаченим ст.162 КАС України.
Роз'яснити відповідачу, що у разі не надання відзиву у встановлений строк без поважних причин, суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, докази про що повинні бути приєднані до відзиву.
У разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Учасник справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://court.gov.ua/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя І.Я. Биченко