Ухвала від 21.01.2022 по справі 385/1448/21

Справа № 385/1448/21

Провадження № 2/385/12/22

УХВАЛА

21.01.2022 року м. Гайворон

Гайворонський районний суд Кіровоградської області в складі:

головуючого-судді Венгрина М. В.

секретар судового засідання Шевченко Л. О.

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя,

ВСТАНОВИВ:

позивач через свого представника - адвоката Ковальчука С.Я. звернулась в суд з позовом до відповідача в якому просить, поділити спільне майно а саме: житловий будинок з господарськими спорудами по АДРЕСА_1 та земельну ділянку розміром 0,1 га для обслуговування житлового будинку розташованого по АДРЕСА_1 визнавши за ОСОБА_3 право власності на Ѕ частину житловий будинок з господарськими спорудами та Ѕ частину земельної ділянки розміром 0,1 га для обслуговування житлового будинку розташованих по АДРЕСА_1 та стягнути з відповідача на користь позивачки судовий збір в розмірі 908 грн та витрати на правову допомогу в розмірі 3500,00 грн.

Ухвалою судді від 02.12.2021 було відкрито провадження в справі та призначено до судового розгляду в порядку загального провадження з викликом сторін.

Сторони в судове засідання не з'явились, будучи належним чином повідомленим про дату, час та місце розгляду справи.

Відповідно до вимог ст. 198, 223 ЦПК України за таких обставин їх неявка не є перешкодою для проведення судового розгляду.

Від представника позивача - адвоката Ковальчук С. Я. надійшла заява про залишення позову без розгляду.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Відповідно до ч. 3 ст. 13 ЦПК України учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.

Зважаючи на подану представником позивача заяву, враховуючи відсутність обмежень прав, згідно ордеру КР №134717 (а.с. 20) та договору про надання правової допомоги від 12.10.2021 (а.с. 21), суд вважає правильним на підставі наведених норм Закону, позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя залишити без розгляду.

У зв'язку з неявкою в судове засідання осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу в порядку ст. 247 ЦПК України за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.

Керуючись ст.13, 257 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ майна подружжя залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Кропивницького апеляційного суду протягом 15 днів з дня її підписання.

Суддя: М. В. Венгрин

Попередній документ
102751466
Наступний документ
102751468
Інформація про рішення:
№ рішення: 102751467
№ справи: 385/1448/21
Дата рішення: 21.01.2022
Дата публікації: 27.01.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Гайворонський районний суд Кіровоградської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них
Розклад засідань:
23.12.2021 13:30 Гайворонський районний суд Кіровоградської області
21.01.2022 10:30 Гайворонський районний суд Кіровоградської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВЕНГРИН М В
суддя-доповідач:
ВЕНГРИН М В
відповідач:
Терьохін Сергій Миколайович
позивач:
Терьохіна Людмила Дмитрівна
представник позивача:
Ковальчук Сергій Якимович