Справа № 210/7144/21
Провадження № 2-н/210/53/22
"24" січня 2022 р.
Суддя Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Скотар Р.Є., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «СІТІСЕРВІС-КР» про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги з боржника ОСОБА_1 , -
Заявник ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР» звернувся до суду 09.12.2021 року з вищезгаданою заявою.
Дослідивши матеріали заяви прихожу до висновку про необхідність відмови у видачі судового наказу з огляду на наступне.
На виконання вимог ч. 5 ст.165 ЦПК України здійснено запит до Відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Металургійної районної у місті ради щодо надання інформації про зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання фізичної особи ОСОБА_1 ( дата народження не відома).
Згідно з довідкою Відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому Металургійної районної у місті ради від 14.01.2022 року ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_1 зареєстрованою або знятою з реєстрації не значиться.
Також відсутня інформація щодо зареєстрованого місця проживання ОСОБА_1 у Дніпропетровській області, що підтверджується відомостями відділу обліку та моніторингу інформації ГУ ДМС України в Дніпропетровській області від 14.12.2021 року .
Відповідно до ч. 9 ст. 165 ЦПК України, суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника.
Враховуючи вище викладене суддя приходить до висновку, що у видачі судового наказу слід відмовити, оскільки з отриманої судом інформації не можливо встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи боржника.
На підставі вищезазначеного, керуючись ст.ст. 164,165, 167 ЦПК України,-
Відмовити Товариству з обмеженою відповідальністю «СІТІСЕРВІС-КР» у видачі судового наказу щодо стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги з ОСОБА_1 - на підставі ч.9 ст.165 ЦПК України.
Роз'яснити заявнику, що відмова у видачу судового наказу з підстав, передбачених пунктами 1, 2, 8, 9 частини першої статті 165 ЦПК України, не є перешкодою для повторного звернення з такою самою заявою після усунення її недоліків.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до апеляційного суду Дніпропетровської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя: Р. Є. Скотар