Справа № 462/9274/21
24 січня 2022 року м.Львів
Суддя Залізничного районного суду м. Львова Кирилюк А.І., розглянувши матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,
громадянина України, непрацюючого, зареєстрованого за адресою:
АДРЕСА_1
за ч.2 ст.182 КУпАП,
Як убачається з протоколу серії АА №154288 від 07.12.2021 року, громадянин ОСОБА_2 21.10.2021 року, близько 01 год. 10 хв. перебуваючи за адресою: м.Львів, вул.Любінська, 102, голосно викрикав у нічний час біля житлового будинку, чим порушував спокій громадян та вимогу ст.24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», повторно, протягом року.
Вивчивши матеріали справи, вважаю, що адміністративний матеріал, слід повернути на доопрацювання, виходячи з наступного.
Постановою Залізничного районного суду м.Львова від 20.12.2021 року матеріали даної справи повернуто на доопрацювання.
21.01.2022 року на адресу Залізничного районного суду м.Львова було повернуто матеріали справи після доопрацювання.
Як убачається з положень ст.245 КУпАП, завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом.
Згідно із ч.2 ст.251 КУпАП, обов'язок щодо збирання доказів покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення, визначених статтею 255 цього Кодексу.
Відповідно до ст.9 КУпАП, адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Юридичний склад адміністративного правопорушення - це передбачений нормами права комплекс ознак (елементів), за наявності яких певне протиправне діяння можна кваліфікувати як адміністративний проступок. Такий комплекс ознак передбачає чотири елементи: об'єкт, об'єктивна сторона, суб'єкт і суб'єктивна сторона.
Частиною 1 статті 182 КУпАП передбачена відповідальність за порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях.
Водночас, частиною 2 статті 182 КУпАП передбачена відповідальність за дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення.
ОСОБА_1 інкримінується вчинення правопорушення, передбаченого ч.2 ст.182 КУпАП, про що і вказується в протоколі серії АА №154288 від 07.12.2021 року.
Разом з тим, не зважаючи на те, що 20.12.2021 року вказаний адміністративний матеріал уже було повернуто на доопрацювання, в матеріалах справи відсутні докази на підтвердження факту вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.182 КУпАП.
Беручи до уваги наведене вище, прихожу до висновку, що адміністративний матеріал необхідно повернути до УПП у Львівській області ДПП.
Керуючись ст.256,278 КУпАП, -
постановив:
Справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч.2 ст.182 КУпАП - повторно повернути Управлінню патрульної поліції у Львівській області Департаменту патрульної поліції (79053, м.Львів, вулиця Перфецького, 19) для належного доопрацювання, як такі, що не можуть бути предметом судового розгляду без усунення зазначених недоліків.
Постанова остаточна та оскарженню не підлягає.
Cуддя:/підпис/
З оригіналом згідно.
Суддя: Кирилюк А.І.