65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
"12" січня 2022 р. Справа № 916/2572/21
Господарський суд Одеської області у складі судді Погребна К.Ф. при секретарі судового засідання Арзуманян В.А. розглянувши заяву матеріали справи №916/2572/21
за позовом: Акціонерного товариства “ТАСКОМБАНК” (01032, м. Київ, вул. С. Петлюри, б.30, код ЄДРПОУ 09806443)
до відповідачів: Товариства з обмеженою відповідальністю “ПОЛІБУД ЛІФТ” (65009, м. Одеса, вул. Гагарінське плато, буд. 5/2 кв. 339, код ЄДРПОУ 410938861) та до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , код НОМЕР_1 )
про стягнення 187 828,84грн.
Представники сторін:
Від позивача: не з'явився;
Від відповідачів: не з'явився;
Господарським судом Одеської області у складі судді Погребної К.Ф. розглядається справа №916/2572/21 за позовом Акціонерного товариства “ТАСКОМБАНК” до відповідачів Товариства з обмеженою відповідальністю “ПОЛІБУД ЛІФТ” та до ОСОБА_1 про стягнення 187 828,84грн.
Згідно ч. 1 ст. 177 ГПК України завданнями підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з'ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання (ч. 2 ст. 177 ГПК України).
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 185 ГПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Враховуючи викладене, приймаючи до уваги вчинення усіх необхідних процесуальних дій у даній справі для виконання завдань підготовчого провадження, встановлених частиною 1 ст. 177 ГПК України, суд дійшов висновку про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Керуючись ст.ст. 120, 177, 185, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -
1. Закрити підготовче провадження у справі 916/2572/21 за позовом Акціонерного товариства “ТАСКОМБАНК” до відповідачів Товариства з обмеженою відповідальністю “ПОЛІБУД ЛІФТ” та до ОСОБА_1 про стягнення 187 828,84грн.
2. Призначити справу до судового розгляду по суті в засіданні суду на "26" січня 2022 р. о 11:30 Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 29, в залі судових засідань № 2 (1 поверх), тел. 0(482)307-952.
3. Викликати учасників справи у судове засідання.
4. Визнати явку Акціонерного товариства “ТАСКОМБАНК” в судове засідання обов'язковою.
5. Повідомити учасників справи що інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua
Ухвала набирає чинності в порядку, визначеному ст.235 ГПК України та окремо від рішення не оскаржується.
Суддя К.Ф. Погребна