Справа № 724/45/22
Провадження № 3/724/94/22
24 січня 2022 року суддя Хотинського районного суду Чернівецької області Єфтеньєв О.Г., за участі секретаря Банарюк К.Б., прокурора Гаджули О.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Хотин Чернівецької області справу про адміністративне правопорушення відносно:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 , громадянина України, уродженця с. Клішківці Хотинського району Чернівецької області, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , працюючого головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався,
про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1, ч. 2 ст.172-7 КУпАП, -
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 7 яким було надано заміщення на період курсів з 17.02.2020 року по 28.02.2020 року лікаря ЗПСМ ОСОБА_3 , лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , яка є його дружиною, тобто близьким родичем чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 7, яким було надано заміщення на період курсів з 17.02.2020 року по 28.02.2020 року лікаря ЗПСМ ОСОБА_3 , лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 9 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в лютому 2020 року в розмірі 80 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7368,97 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 9, «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в лютому 2020 року в розмірі 80 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7368,97 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 14 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в березні 2020 року в розмірі 80 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 3859,94 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 14 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в березні 2020 року в розмірі 80 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 3859,94 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 19 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в квітні 2020 року в розмірі 80 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7164,28 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу №19 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в квітні 2020 року в розмірі 80 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7164,28 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 19 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в квітні 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 1500 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 19 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в квітні 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 1500 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 22 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в травні 2020 року в розмірі 80 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7164,28 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 22 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в травні 2020 року в розмірі 80 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7164,28 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 22 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в травні 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 1500 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 22 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в травні 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 1500 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 26 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в червні 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7612,04 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 26 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в червні 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7612,04 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 26 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в червні 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 1500 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 26 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в червні 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 1500 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 30 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в липні 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7612,04 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 30 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в липні 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7612,04 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 30 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в липні 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 1500 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 30 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в липні 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 1500 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 33 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в серпні 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7718,25 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 33 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в серпні 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7718,25 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 33 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в серпні 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 2000 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 33 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в серпні 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 2000 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 41 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в вересні 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7718,25 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 41 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в вересні 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7718,25 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 48 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в жовтні 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7718,25 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 48 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в жовтні 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7718,25 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 48 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в жовтні 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 1500 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 48 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в жовтні 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 1500 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (секретаря сільської ради ОСОБА_2 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 50 яким було надано заміну на час тимчасової непрацездатності з 29.10.2020 лікаря мобільної бригади ОСОБА_1 , лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , яка є його дружиною, тобто близьким родичем чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 50, яким було надано заміну на час тимчасової непрацездатності з 29.10.2020 лікаря мобільної бригади ОСОБА_1 , лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 54 «Про розподіл коштів отриманих від НСЗУ», яким було надано кошти на мобільну медичну бригаду за реагування на ГРЗ COVID-19 в листопаді 2020 року в розмірі 300% до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 1297,20 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 54 «Про розподіл коштів отриманих від НСЗУ», яким було надано кошти на мобільну медичну бригаду за реагування на ГРЗ COVID-19 в листопаді 2020 року в розмірі 300% до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 1297,20 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 55 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в листопаді 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7718,25 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 55 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в листопаді 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 7718,25 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 55 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в листопаді 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 1000 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 55 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано доплату за у зв'язку з роботою у вогнищах гострої респіраторної хвороби COVID-19 в листопаді 2020 року до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 10000 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 63 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в грудні 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 6314,92 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 63 «Про проведення надбавки до посадового окладу», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в грудні 2020 року в розмірі 85 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 6314,92 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 64 «Про розподіл коштів отриманих від НСЗУ», яким було надано кошти на мобільну медичну бригаду за реагування на ГРЗ COVID-19 в листопаді 2020 року в розмірі 300% до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 12971,85 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 64 «Про розподіл коштів отриманих від НСЗУ», яким було надано кошти на мобільну медичну бригаду за реагування на ГРЗ COVID-19 в листопаді 2020 року в розмірі 300% до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 12971,85 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 67 «Про розподіл коштів отриманих від НСЗУ», яким було надано кошти на мобільну медичну бригаду за реагування на ГРЗ COVID-19 в грудні 2020 року в розмірі 300% до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 12971,85 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 67 «Про розподіл коштів отриманих від НСЗУ», яким було надано кошти на мобільну медичну бригаду за реагування на ГРЗ COVID-19 в грудні 2020 року в розмірі 300% до посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 12971,85 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 5 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в січні 2021 року в розмірі 80 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 5520,32 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 5 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в січні 2021 року в розмірі 80 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 5520,32 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 16 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в лютому 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 9061,55 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 16 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в лютому 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 9061,55 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 23 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в березні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 9061,55 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 23 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в березні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 9061,55 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 32 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в квітні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 6365,55 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 32 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в квітні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 6365,55 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 36 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в травні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 4118,92 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 36 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в травні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 4118,92 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 46 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в червні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 8155,35 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 46 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в червні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 8155,35 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 51 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в серпні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 9061,35 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 51 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в серпні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 9061,35 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 56 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в вересні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 10269,76 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 56 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в вересні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 10269,76 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 62 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в жовтні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 10873,86 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 62 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в жовтні 2021 року в розмірі 75 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 10873,86 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області не повідомив безпосереднього керівника (голову сільської ради ОСОБА_5 ) про наявність у нього реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення, а саме підписання наказу № 70 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в листопаді 2021 року в розмірі 90 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 10873,86 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
ОСОБА_1 , будучи головним лікарем КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказу № 70 «Про встановлення надбавок», яким було надано додаткову надбавку за складність, напруженість у роботі в листопаді 2021 року в розмірі 90 % посадового окладу лікарю Клішковецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини - ОСОБА_4 , в сумі 10873,86 грн., яка є його дружиною, тобто близьким родичем, чим порушив вимоги п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненні вказаний адміністративних правопорушеннях визнав.
Прокурор вважає, в що в діяннях ОСОБА_1 є склад корупційних діянь передбачених ч. 1, ч. 2 ст.172-7 КУпАП.
Згідно з ч. 2 ст. 36 КУпАП справи відносно ОСОБА_1 про вчинені ним адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1, ч. 2 ст.172-7 КУпАП слід об'єднати в одне провадження, оскільки вони розглядаються судом одночасно.
Вислухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, висновок прокурора, перевіривши матеріали справи, приходжу до висновку, що в діяннях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення, передбачений ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП підтверджується:
- протоколами про адміністративне правопорушення: № 1 від 10.01.2022 року; № 3 від 10.01.2022; № 5 від 10.01.2022; № 7 від 10.01.2022; № 9 від 10.01.2022; № 11 від 10.01.2022; № 13 від 10.01.2022; № 15 від 10.01.2022; № 17 від 10.01.2022; № 19 від 10.01.2022; № 21 від 10.01.2022; № 23 від 10.01.2022; № 25 від 10.01.2022; № 27 від 10.01.2022; № 29 від 10.01.2022; № 31 від 10.01.2022; № 33 від 10.01.2022; № 35 від 10.01.2022; № 37 від 10.01.2022; № 39 від 10.01.2022; № 41 від 10.01.2022; № 43 від 10.01.2022; № 45 від 10.01.2022; № 47 від 10.01.2022; № 49 від 10.01.2022; № 51 від 10.01.2022; № 53 від 10.01.2022; № 55 від 10.01.2022; № 57 від 10.01.2022; № 59 від 10.01.2022; № 61 від 10.01.2022; № 63 від 10.01.2022; № 65 від 10.01.2022;
- наказом № 7 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 14.02.2020;
- наказом № 9 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 20.02.2020;
- наказом № 14 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 16.03.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 19 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 23.04.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 22 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 22.05.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 26 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 23.06.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 30 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 23.07.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 33 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 25.08.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 41 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 22.09.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 48 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 28.10.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 50 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 30.10.2020 «Про кадри»;
- наказом № 54 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 16.11.2020 «Про розподіл коштів отриманих від НСЗУ за жовтень на мобільну медичну бригаду що створена для реагування на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену Коронавірусом SARS-CoV-2»;
- наказом № 55 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 25.11.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 63 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 16.12.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 64 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 16.12.2020 «Про розподіл коштів отриманих від НСЗУ за листопад на мобільну медичну бригаду що створена для реагування на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену Коронавірусом SARS-CoV-2»;
- наказом № 67 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 30.12.2020 «Про розподіл коштів отриманих від НСЗУ за листопад на мобільну медичну бригаду що створена для реагування на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену Коронавірусом SARS-CoV-2»;
- наказом № 5 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 29.01.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 16 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 24.02.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 23 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 25.03.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 32 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 27.04.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 36 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 25.05.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 46 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 30.06.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 51 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 25.08.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 56 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 27.09.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 62 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 15.10.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 70 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 25.11.2021 «Про встановлення надбавок»;
- довідкою про заробітну плату лікаря АЗПСМ ОСОБА_4 з 01.01.2020 по 31.12.2020;
- довідкою про заробітну плату лікаря АЗПСМ ОСОБА_4 з 01.01.2021 по 30.11.2021;
- копією паспорта ОСОБА_1 серії НОМЕР_2 , виданого 06.12.1996 Першотравневим РВ УМВС України в Чернівецькій області;
- копією свідоцтва про укладення шлюбу серії НОМЕР_3 виданого 28.07.1991 міськвідділом ЗАГС м. Чернівці;
- строковим трудовим договором (контрактом) від 01.12.2017, згідно якого ОСОБА_1 призначено на посаду головного лікаря Клішковецького ЦПМСД;
- статутом КНП Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги»;
- наказом № 1 по КПК Клішковецький центр ПМСД від 02.01.2020 про упорядкування штату;
- наказом № 1 по КПК Клішковецький центр ПМСД від 02.01.2021 про упорядкування штату;
- списком осіб КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області, які ознайомлені із Законом України «Про запобігання корупції» станом на 10 січня 2020 року та 11 січня 2021 року;
- копією щорічної декларації ОСОБА_1 за 2020 рік;
- рішенням 63 сесії VІІ скликання Клішковецької сільської ради Хотинського району чернівецької області № 739/63/2020 від 04.02.2020 «Про дострокове припинення повноважень Клішковецького сільського голови»;
- витягом з рішення 1 сесії VІІІ скликання Клішковецької сільської ради Хотинського району Чернівецької області № 01/01/2020 від 12.11.2020 «Про інформацію голови Клішковецької сільської територіальної виборчої комісії «Про результати виборів та визнання повноважень Клішковецького сільського голови і депутатів Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області»;
- листом Департаменту з питань дотримання законодавства про конфлікт інтересів та обмежень щодо запобігання корупції НАЗК № 1528 від 29.12.2021;
- листом Департаменту охорони здоров'я Чернівецької обласної державної адміністрації № 02.2/4645 від 15.12.2021;
- довідкою виданою виконкомом Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області № 02-06-1388 від 14.12.2021;
- довідкою КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області № 132 від 14.12.2021;
- письмовими поясненнями ОСОБА_2 , ОСОБА_5 , а також особистими поясненнями правопорушника в судовому засіданні.
Таким чином, ОСОБА_1 , не повідомив у встановлених законом випадках та порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 172-7 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
При призначенні адміністративного стягнення, суд враховує всі обставини справи, особу правопорушника, його майновий стан, тяжкість вчиненого правопорушення, ступінь його вини, те, що особа раніше не притягувалася до відповідальності за корупційні діяння та діє в межах санкції ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, і вважає за необхідне застосувати до нього стягнення у вигляді штрафу.
Вислухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, висновок прокурора, перевіривши матеріали справи, приходжу до висновку, що в діяннях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення, передбачений ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП підтверджується:
- протоколами про адміністративне правопорушення: № 2 від 10.01.2022; № 4 від 10.01.2022; № 6 від 10.01.2022; № 8 від 10.01.2022; № 10 від 10.01.2022; № 12 від 10.01.2022; № 14 від 10.01.2022; № 16 від 10.01.2022; № 18 від 10.01.2022; № 20 від 10.01.2022; № 22 від 10.01.2022; № 24 від 10.01.2022; № 26 від 10.01.2022; № 28 від 10.01.2022; № 30 від 10.01.2022; № 32 від 10.01.2022; № 34 від 10.01.2022; № 36 від 10.01.2022; № 38 від 10.01.2022; № 40 від 10.01.2022; № 42 від 10.01.2022; № 44 від 10.01.2022; № 46 від 10.01.2022; № 48 від 10.01.2022; № 50 від 10.01.2022; № 52 від 10.01.2022; № 54 від 10.01.2022; № 56 від 10.01.2022; № 58 від 10.01.2022; № 60 від 10.01.2022; № 62 від 10.01.2022; № 64 від 10.01.2022; № 66 від 10.01.2022;
- наказом № 7 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 14.02.2020;
- наказом № 9 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 20.02.2020;
- наказом № 14 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 16.03.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 19 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 23.04.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 22 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 22.05.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 26 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 23.06.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 30 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 23.07.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 33 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 25.08.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 41 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 22.09.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 48 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 28.10.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 50 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 30.10.2020 «Про кадри»;
- наказом № 54 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 16.11.2020 «Про розподіл коштів отриманих від НСЗУ за жовтень на мобільну медичну бригаду що створена для реагування на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену Коронавірусом SARS-CoV-2»;
- наказом № 55 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 25.11.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 63 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 16.12.2020 «Про проведення надбавки до посадового окладу»;
- наказом № 64 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 16.12.2020 «Про розподіл коштів отриманих від НСЗУ за листопад на мобільну медичну бригаду що створена для реагування на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену Коронавірусом SARS-CoV-2»;
- наказом № 67 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 30.12.2020 «Про розподіл коштів отриманих від НСЗУ за листопад на мобільну медичну бригаду що створена для реагування на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену Коронавірусом SARS-CoV-2»;
- наказом № 5 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 29.01.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 16 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 24.02.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 23 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 25.03.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 32 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 27.04.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 36 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 25.05.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 46 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 30.06.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 51 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 25.08.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 56 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 27.09.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 62 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 15.10.2021 «Про встановлення надбавок»;
- наказом № 70 по КНП Клішковецький центр ПМСД від 25.11.2021 «Про встановлення надбавок»;
- довідкою про заробітну плату лікаря АЗПСМ ОСОБА_4 з 01.01.2020 по 31.12.2020;
- довідкою про заробітну плату лікаря АЗПСМ ОСОБА_4 з 01.01.2021 по 30.11.2021;
- копією паспорта ОСОБА_1 серії НОМЕР_2 , виданого 06.12.1996 Першотравневим РВ УМВС України в Чернівецькій області;
- свідоцтвом про укладення шлюбу серії НОМЕР_3 виданого 28.07.1991 міськвідділом ЗАГС м. Чернівці;
- строковим трудовим договором (контрактом) від 01.12.2017, згідно якого ОСОБА_1 призначено на посаду головного лікаря Клішковецького ЦПМСД;
- списком осіб КНП «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області які ознайомлені із Законом України «Про запобігання корупції» станом на 10 січня 2020 року та 11 січня 2021 року;
- рішенням 63 сесії VІІ скликання Клішковецької сільської ради Хотинського району чернівецької області № 739/63/2020 від 04.02.2020 «Про дострокове припинення повноважень Клішковецького сільського голови»;
- витягом з рішення 1 сесії VІІІ скликання Клішковецької сільської ради Хотинського району Чернівецької області № 01/01/2020 від 12.11.2020 «Про інформацію голови Клішковецької сільської територіальної виборчої комісії «Про результати виборів та визнання повноважень Клішковецького сільського голови і депутатів Клішковецької сільської ради Дністровського району Чернівецької області»;
- письмовими поясненнями ОСОБА_2 , ОСОБА_5 , а також особистими поясненнями правопорушника в судовому засіданні.
Таким чином, ОСОБА_1 , прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 172-7 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
При призначенні адміністративного стягнення, суд враховує всі обставини справи, особу правопорушника, його майновий стан, тяжкість вчиненого правопорушення, ступінь його вини, те, що особа раніше не притягувалася до відповідальності за корупційні діяння та діє в межах санкції ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, і вважає за необхідне застосувати до нього стягнення у вигляді штрафу.
Відповідно до ч. 2 ст. 36 КУпАП якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Таким чином, приходжу до висновку про призначення за вказані адміністративні правопорушення стягнення у вигляді штрафу, що буде достатнім та необхідним для виховання правопорушника і запобігання вчинення ним нових правопорушень
Крім того враховуючи те, що судом вирішено накласти адміністративне стягнення на ОСОБА_1 за вчинені ним адміністративні правопорушення, згідно ст. 40-1 КУпАП, ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» з нього слід стягнути судовий збір.
На підставі викладеного, керуючись ч.1, ч. 2 ст. 172-7, ст.ст. 36, 280, 283, 284, 294, ч. 1 ст. 303, ст. 40-1 КУпАП, суддя, -
Справи про адміністративні правопорушення № 724/45/22, № 724/46/22, № 724/47/22, № 724/48/22, № 724/49/22, № 724/50/22, № 724/51/22, № 724/52/22, № 724/53/22, № 724/54/22, № 724/55/22, № 724/56/22, № 724/57/22, № 724/58/22, № 724/59/22, № 724/60/22, № 724/61/22, № 724/62/22, № 724/63/22, № 724/64/22, № 724/65/22, № 724/66/22, № 724/67/22, № 724/68/22, № 724/69/22, № 724/70/22, № 724/71/22, № 724/72/22, № 724/73/22, № 724/74/22, № 724/75/22, № 724/76/22, № 724/77/22, № 724/78/22, № 724/79/22, № 724/80/22, № 724/81/22, № 724/82/22, № 724/83/22, № 724/84/22, № 724/85/22, № 724/86/22, № 724/87/22, № 724/88/22, № 724/89/22, № 724/90/22, № 724/95/22, № 724/96/22, № 724/97/22, № 724/98/22, № 724/99/22, № 724/100/22, № 724/101/22, № 724/102/22, № 724/103/22, № 724/104/22, № 724/105/22, № 724/106/22, № 724/107/22, № 724/108/22, № 724/109/22, № 724/110/22, № 724/111/22, № 724/112/22, № 724/113/22, № 724/114/22, за ч.1, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП відносно ОСОБА_1 об'єднати в одне провадження, та присвоїти № 724/45/22.
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Накласти на ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків: НОМЕР_1 , адміністративне стягнення: штраф у розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) гривень на користь держави.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в дохід держави в розмірі - 496,20 грн.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її захисником протягом десяти днів з дня її винесення до Чернівецького апеляційного суду через Хотинський районний суд Чернівецької області.
Суддя: О.Г. Єфтеньєв