Справа №718/3141/21
Провадження №2-н/718/302/21
24.01.2022 року м. Кіцмань Чернівецька область
Суддя Кіцманського районного суду Чернівецької області Масюк Л.О., розглянувши заяву ПАТ «ВФ Україна» (м.Київ, вул. Лейпцизька, 15,) про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані телекомунікаційні послуги з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт НОМЕР_1 від 28.05.1997 року, мешканця с.Ставчани Кіцманського району Чернівецької області,-
ПАТ «ВФ Україна» звернулось до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані телекомунікаційні послуги в сумі 11242,29 гривень та сплачену суму судового збору у розмірі 227 гривень.
Факт та вартість надання послуг підтверджується Звітом по історії балансу по особовому рахунку № НОМЕР_2 абонента сформованим за допомогою Автоматизованої системи розрахунків за телекомунікаційні послуги FORISOOS за телекомунікаційні послуги.
Згідно з вимогами ст.526 ЦК України, зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Відповідно до ч.1 ст.903 ЦК України, якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов'язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.
Відповідно до п.3 ч.1 ст.161 ЦПК України судовий наказ може бути видано, якщо заявлено вимогу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та 3 відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості.
Відповідно до ч.1 ст.160 ЦПК України, судовий наказ є особливою формою судового рішення, що видається судом за результатами розгляду вимог, передбачених статтею 161 цього Кодексу.
Частиною 1 статтею 167 ЦПК України, зокрема передбачено, що видача судового наказу проводиться без судового засідання і виклику стягувача та боржника для заслуховування їх пояснень.
За таких обставин, суд вважає, що заява ПАТ «ВФ Україна» щодо стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за надані телекомунікаційні послуги у зазначеному розмірі є обґрунтованою та підлягає задоволенню.
Відповідно до ст.141 ЦПК України з ОСОБА_1 слід стягнути судовий збір на користь ПАТ «ВФ Україна» в сумі 227 гривень.
Керуючись ст.ст.4,160, 161, 163,167,168-172 ЦПК України,
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт НОМЕР_1 від 28.05.1997 року, мешканця с.Ставчани Кіцманського району Чернівецької області, на користь ПАТ «ВФ Україна» (01601, м.Київ, вул. Лейпцизька, 15, ЄДРПОУ 14333937, НОМЕР_3 а АТ «Райфайзен Банк Аваль» у м. Киїів, МФО 380805), заборгованість за надані телекомунікаційні послуги в розмірі 11242 (одинадцять тисяч двісті сорок дві) гривні 29 коп.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт НОМЕР_1 від 28.05.1997 року, мешканця с.Ставчани Кіцманського району Чернівецької області, на користь ПАТ «ВФ Україна», 01601, м.Київ, вул. Лейпцизька, 15, ЄДРПОУ 14333937, НОМЕР_3 в АТ «Райфайзен Банк Аваль» у м. Киїів, МФО 380805,-227 грн.- судового збору.
Надіслати боржнику копію судового наказу та копію заяви стягувача з копіями доданих до неї документів.
Судовий наказ набирає законної сили у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання.
Згідно ч.3 ст.167 ЦПК України судовий наказ оскарженню в апеляційному порядку не підлягає, проте може бути скасований у порядку, передбаченому ЦПК України за заявою боржника про скасування судового наказу.
Відповідно до ч.1 ст. 170 ЦПК України, боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу.
Суддя Кіцманського
районного суду: Масюк Л.О.