Справа №590/1172/21
Провадження 3/590/6/22
18 січня 2022 року смт. Ямпіль
Суддя Ямпільського районного суду Сумської області Деркач І.М.
за участю прокурора - Степаненко О.В., особи відносно якої складено протоколи про адміністративні правопорушення - ОСОБА_1 , захисника - Глух М.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання про витребування доказів та виклик і допит свідків від 18.01.2022 за матеріалами, які надійшли від Управління стратегічних розслідувань в Сумській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , громадянина України, паспорт громадянина України серії НОМЕР_2 , виданий Кролевецьким РВ УМВС України в Сумській області 14.10.1998 року; тимчасово виконуючого обов'язки заступника військового комісара з територіальної оборони ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , до адміністративної відповідальності раніше не притягався,
за ч.1 ст.172-7, ч.2 ст.172-7, ч.1 ст.172-7, ч.2 ст.172-7 КУпАП,
установив:
Оскільки складання повного тексту постанови вимагає значного часу, вважаю за можливе обмежитися складанням і оголошенням лише вступної та резолютивної частини постанови.
постановив:
Клопотання, адвоката Глух М.В в інтересах особи стосовно якої складено протоколи про вчинення правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7, ч.2 ст.172-7, ч.1 ст.172-7, ч.2 ст.172-7 КУпАП ОСОБА_1 задовольнити частково.
Викликати для допиту, з питань складання та вручення протоколів, у судове засідання оперуповноваженого 1-го сектору УСР в Сумській області ДСР НП України Шосталь Олександра Олександровича.
Викликати для допиту у судове засідання ОСОБА_2 , як представника військкомату, з приводу складання та видачі наказів.
В іншій частині клопотання відмовити.
Постанова є остаточною і оскарженню в порядку провадження в справах про адміністративне правопорушення не підлягає.
Суддя: І.М. Деркач