214/6387/21 22-ц/803/461/22 Головуючий у 1 й інстанції - Чайкіна О. В. Доповідач Бондар .Я. М.
про призначення справи до розгляду
14 січня 2022 року м. Кривий Ріг
Дніпровський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Головуючого -Бондар Я.М.
Суддів - Барильської А.П., Зубакової В.П.,
заслухавши доповідь судді-доповідача Бондар Я.М. про проведення підготовчих дій по апеляційній скарзі відповідача Комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» на рішення Дзержинського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області від 01 грудня 2021 року у справі за позовом ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє адвокат Новак Артур Михайлович до ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», ТОВ «ЕКОСПЕЦТРАНС», КП «Кривбасводоканал», Комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» про зобов'язання вчинити певні дії, -
Під час проведення підготовчих дій з'ясовано питання про склад учасників судового процесу; визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює; з'ясовано обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень; з'ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються учасниками справи.
Керуючись ст.ст. 365,366 ЦПК України, суд, -
Закінчити проведення підготовчих дій по апеляційній скарзі відповідача Комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» на рішення Дзержинського районного суду м.Кривого Рогу Дніпропетровської області від 01 грудня 2021 року у справі за позовом ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє адвокат Новак Артур Михайлович до ТОВ «СІТІСЕРВІС-КР», ТОВ «ЕКОСПЕЦТРАНС», КП «Кривбасводоканал», Комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа» про зобов'язання вчинити певні дії та призначити справу до апеляційного розгляду о 10:00 годині 29 березня 2022 року в приміщенні Дніпровського апеляційного суду.
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Головуючий :
Судді: