Рішення від 11.01.2022 по справі 736/2014/21

Справа № 736/2014/21

Номер провадження 2/736/56/22

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

11 січня 2022 року м. Корюківка

Корюківський районний суд Чернігівської області у складі:

головуючої судді - Пархомчук Т.В.,

за участі секретаря - Крапивної Г.В.,

представника позивача - Семирозума В.Г.,

відповідача - ОСОБА_1 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Корюківці у приміщенні суду, в порядку спрощеного позовного провадження, цивільну справу за позовною заявою Акціонерного товариства «Чернігівобленерго» в особі відокремленого підрозділу Корюківський РЕМ до ОСОБА_2 про стягнення вартості не облікованої електричної енергії,

ВСТАНОВИВ:

Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов'язаної з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.

Повний текст рішення буде складено 17 січня 2022 року.

Керуючись ст.ст. 258-259, 263-266, 268 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

В задоволенні позовних вимог Акціонерного товариства «Чернігівобленерго» в особі відокремленого підрозділу Корюківський РЕМ до ОСОБА_2 про стягнення вартості не облікованої електричної енергії - відмовити.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом тридцяти днів з дня його проголошення безпосередньо до Чернігівського апеляційного суду.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, строк на апеляційне оскарження обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не були вручені у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Позивач: Акціонерне товариство «Чернігівобленерго» в особі відокремленого підрозділу Корюківського РЕМ (15300, чернігівська область, м. Корюківка, вул.. Г. Костюк, буд. 41, код ЄДРПОУ: 14255655).

Відповідач: ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ).

Суддя Т.В. Пархомчук

Попередній документ
102537833
Наступний документ
102537835
Інформація про рішення:
№ рішення: 102537834
№ справи: 736/2014/21
Дата рішення: 11.01.2022
Дата публікації: 18.01.2022
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Корюківський районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (24.03.2023)
Результат розгляду: залишено без змін
Дата надходження: 09.12.2021
Предмет позову: про стягнення вартості необлікованої електричної енергії
Розклад засідань:
11.01.2022 12:15 Корюківський районний суд Чернігівської області