10.01.2022 Справа № 390/1626/21
№ 390/1626/21
№ 3/756/625/22
іменем України
10 січня 2022 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Дев'ятко В.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення стосовно
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ч. 7 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
25 листопада 2021 року, близько 21 год. 09 хв., ОСОБА_1 , будучи притягнутим до адміністративної відповідальності за ч. 6 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КпАП України), на перехресті автомобільних доріг Олександрія - Миколаїв та Кропивницький - Кривий Ріг, повторно протягом року, керував в темну пору доби автомобілем марки «Iveco», моделі «440E43», з неосвітленим позаду номерним знаком НОМЕР_1 .
Своїми діями ОСОБА_1 порушив пункт 2.9(в) Правил дорожнього руху та вчинив правопорушення, що передбачене ч. 7 ст. 121 КпАП України.
ОСОБА_1 до суду з'явився, вину у вчиненні правопорушення визнав та вказав, що під час зупинки працівниками поліції - підсвітка номерного знаку працювала частково.
Крім того, вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ОБ № 009661, фотознімком та відеозаписом з нагрудної камери патрульного поліцейського, з якого вбачається, що на автомобілі «Iveco», позаду неосвітлений номерний знак.
Відповідно до ст. 33 КпАП України, суд, при накладенні стягнення за адміністративне правопорушення, враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, майновий стан, ступінь його вини.
Обставиною, що пом'якшує покарання правопорушника судом визнано щире каяття.
Обставин, що обтяжують відповідальність правопорушника судом не встановлено.
Враховуючи викладене, з метою запобігання вчинення у подальшому нових правопорушень, суд вважає за необхідне накласти на ОСОБА_1 стягнення у виді штрафу в межах санкції інкримінованої статті КпАП України, без оплатного вилучення транспортного засобу.
На підставі викладеного, керуючись ст. 33, 40-1, ч. 7 ст. 121 КпАП України, ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», суд
ОСОБА_1 визнати винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 7 ст. 121 КпАП України, та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави у розмірі 1 700 грн., без оплатного вилучення транспортного засобу.
Стягнути з ОСОБА_1 , судовий збір у розмірі 496 грн. 20 коп. на користь держави.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Оболонський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її винесення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці.
Суддя В.В. Дев'ятко