Справа № 640/14965/21
"11" січня 2022 р. м. Київ
Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Костюк Л.О та суддів Бужак Н.П., Кобаля М.І., вирішуючи питання про призначення до розгляду апеляційної скарги Міністерства внутрішніх справ України на рішення Окружного адміністративного суду м.Києва від 22 вересня 2021 року справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Міністерства внутрішніх справ України, третя особа: Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії,
З доповіді судді-доповідача вбачається, що виконано всі необхідні дії, пов'язані з підготовкою справи до апеляційного розгляду, передбачені ст. 306 КАС України та є підстави, передбачені ч. 1 ст. 311 КАС України для призначення справи до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 306, 307, 311 КАС України, колегія суддів -
Призначити справу за апеляційною скаргою Міністерства внутрішніх справ України на рішення Окружного адміністративного суду м.Києва від 22 вересня 2021 року справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Міністерства внутрішніх справ України, третя особа: Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити дії до апеляційного розгляду в порядку письмового провадження з "24" лютого 2022 р.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.
Суддя-доповідач Л.О. Костюк
Судді: Н.П.Бужак
М.І.Кобаль