Ухвала від 29.12.2021 по справі 274/8079/21

Справа № 274/8079/21 Провадження № 2-н/0274/755/21

Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області

УХВАЛА

29.12.21 р.м. Бердичів

Суддя Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області Корбут В.В. (далі - Суд),

розглядаючи матеріали заявиТовариства з обмеженою відповідальністю "ТАС ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ"

провидачу судового наказу про стягнення заборгованості з ОСОБА_1 за оплату житлово-комунальних послуг,

ВСТАНОВИВ:

Вказана заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Вимоги до форми та змісту заяви до заяви про видачу судового наказу визначено статтею 163 Цивільного процесуального кодексу України, якою не передбачено такої вимоги як додавання копії такої заяви разом з доданими до неї документами (для боржника).

Разом з тим, відповідно до статті 169 Цивільного процесуального кодексу України після видачі судового наказу суд не пізніше наступного дня надсилає його копію (текст), що містить інформацію про веб-адресу такого рішення у Єдиному державному реєстрі судових рішень, боржникові на його офіційну електронну адресу або рекомендованим листом із повідомленням про вручення, чи цінним листом з описом вкладеного, якщо офіційної електронної адреси боржник не має. Одночасно з копією судового наказу боржникові надсилається копія заяви стягувача про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами.

Згідно з частиною першою статті 177 Цивільного процесуального кодексу України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

З наведеного випливає, що до заяви про видачу судового наказу має бути додана її копія разом з доданими до неї документами (відповідно до кількості боржників).

В порушення наведеного Товариством з обмеженою відповідальністю "ТАС ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ" до заяви про видачу судового наказу не додано її копії разом з доданими до неї документами (для направлення боржнику).

Частиною першою та другою статті 185 Цивільного процесуального кодексу України встановлено, що, зокрема, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Враховуючи викладене, заява Товариства з обмеженою відповідальністю "ТАС ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ" підлягає залишенню без руху з встановленням строку для усунення вказаного вище недоліку.

Керуючись статями 163, 164, 169, 185, 258 - 261 Цивільного процесуального кодексу України,

ПОСТАНОВИВ:

1. Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "ТАС ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ" залишити без руху.

2. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю "ТАС ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ" строк - десять днів з дня вручення копії ухвали, для усунення недоліку заяви шляхом подання копії заяви про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя В.В. Корбут

Попередній документ
102298691
Наступний документ
102298693
Інформація про рішення:
№ рішення: 102298692
№ справи: 274/8079/21
Дата рішення: 29.12.2021
Дата публікації: 31.12.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (28.12.2021)
Дата надходження: 28.12.2021
Предмет позову: про видачу судового наказу про стягнення заборгованості