Справа № 161/22490/21
Провадження № 2/161/5270/21
22 грудня 2021 року місто Луцьк
Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі головуючого судді Ковтуненка В.В., вивчивши матеріали цивільної справи № 161/22490/21 за позовною заявою КП «Луцькводоканал» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,
КП «Луцькводоканал» звернулося до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Пред'явлена позовна заява КП «Луцькводоканал» підлягає залишенню без руху, з наступних підстав.
Відповідно до ч. 1 статті 163 ЦПК України заява про видачу судового наказу подається до суду у письмовій формі та підписується заявником або його представником.
Відповідно до п.п. 15.1-15.3 Перехідних положень ЦПК України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи:
подання, реєстрація, надсилання процесуальних та інших документів, доказів, формування, зберігання та надсилання матеріалів справи здійснюються в паперовій формі;
позовні та інші заяви, скарги та інші передбачені законом процесуальні документи, що подаються до суду і можуть бути предметом судового розгляду, в порядку їх надходження підлягають обов'язковій реєстрації в автоматизованій системі документообігу суду в день надходження документів;
розгляд справи у суді здійснюється за матеріалами справи у паперовій формі.
Як вбачається із змісту позовної заяви КП «Луцькводоканал», що остання сформована в системі «Електронний суд» 15 грудня 2021 року та надіслана до суду в електронному вигляді. Що не відповідає вимогам статті 175 ЦПК України та п.п. 15.1-15.3 Перехідних положень ЦПК України.
Оскільки, станом на 15 грудня 2021 року не розпочато функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.
А тому за таких обставин, позовну заяву КП «Луцькводоканал» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості необхідно подати до суду в письмовій формі, із дотриманням вимог статті 175 ЦПК України у кількості примірників, відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Приймаючи до уваги викладене та враховуючи, що станом на 15 грудня 2021 року не розпочато функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи. А тому за таких обставин, суд приходить до висновку про залишення заяви без руху для усунення вказаних недоліків в строк, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання копії ухвали.
Керуючись ст. ст. 163, 185 ЦПК України,
Позовну заяву КП «Луцькводоканал» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості - залишити без руху, надавши йому строк для подання до суду примірників заяви та додатків до неї, в письмовій формі, відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання копії ухвали суду.
У випадку невиконання вказаної ухвали суду в зазначений строк позовну заяву вважати неподаною та повернути позивачу зі всіма доданими до неї документами.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею.
Ухвала суду є остаточною і оскарженню не підлягає.
Суддя В.В. Ковтуненко