Справа № 1515/2080/12
Провадження № 2/504/2473/21
про відкриття провадження у справі
"03" грудня 2021 р. смт. Доброслав
Суддя Комінтернівського районного суду Одеської області Добров П.В., розглянувши позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
ПАТ «КБ «ПриватБанк» звернулося до суду з позовною заявою, в якій просить суд стягнути з ОСОБА_1 заборгованність за кредитним договором №ODXRRX11350305 від 15.08.2007 року та витрати по сплаті судового збору.
Ухвалою Комінтернівського районного суду Одеської області від 26.01.2018 року позовну заяву залишено без розгляду.
Постановою апеляційного суду Одеської області від 04.09.2018 року скасовано ухвалу Комінтернівського районного суду Одеської області від 26.01.2018 року та передано справу до суду першої інстанції для продовження розгляду.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу від 01.12.2021 року головуючим у справі визначено суддю Доброва П.В.
Враховуючи вимоги ст.ст.274,276,277 ЦПК України суд дійшов висновку про розгляд справи в порядку загального позовного провадження.
Провадження по цивільній справі за вищеназваним позовом підлягає призначенню до розгляду в підготовчому засіданні.
Керуючись ст.ст.28,187-192,260,261,353 ЦПК України, суддя, -
Відкрити провадження у справі за позовною заявою Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Розгляд справи здійснити за правилами загального позовного провадження з викликом сторін.
У зв'язку з великим навантаженням судді призначити підготовче судове засідання на 28.02.2022 року о 09:40 в приміщенні Комінтернівського районного суду Одеської області (67500, Одеська область, Одеський район, смт. Доброслав, вул. Першотравнева, б. 51, зала судових засідань № 1).
Не пізніше п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження, копії позовної заяви та додатків до неї, до початку розгляду справи по суті, відповідач має право надіслати відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову до суду з підтвердженням направлення позивачу, іншому відповідачу та третій особі у справі копії відзиву та доданих до нього документів.
Позивач не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати відповідь на відзиви, виклавши письмово свої міркування, аргументи та надати відповідні докази, та направити відповідачам, третій особі у справі та суду з підтвердженням такого направлення учасникам справи.
Відповідач не пізніше п'яти днів з дня отримання відповіді позивача на відзив, до початку розгляду справи по суті, має право підготувати заперечення на відповідь на відзив, та направити позивачу, іншому відповідачу, третій особі й суду з підтвердженням такого направлення учасникам справи.
Роз'яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву) є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет: http://court.gov.ua/fair/sud1515/.
Ухвала в частині порушення правил підсудності до утворення апеляційних судів в апеляційних округах апеляційна скарга може бути подана до Одеського апеляційного суду через Комінтернівський районний суд Одеської області протягом 15-ти днів з дня отримання її копії відповідно до вимог, встановлених ст.353-356 ЦПК України.
Суддя П.В. Добров