Справа № 747/642/21
Провадження№ 3/747/312/21
28.12.2021 року суддя Талалаївського районного суду Чернігівської області Тіщенко Л.В. розглянула матеріали, що надійшли з Прилуцького РВП ГУНП України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст . 130 КУпАП,-
16.12.2021 року до Талалаївського районного суду з Прилуцького РВП ГУНП України в Чернігівській області надійшов протокол про адміністративне правопорушення серії БД № 003383 від 07.11.2021 року про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 130 КУпАП ОСОБА_1 . Згідно даного протоколу до нього додається диск з відеозаписом, але працівниками поліції до протоколу диск не було додано, що підтверджується актом від 28.12.2021 року. таким чином, протокол підлягає поверненню для дооформлення.
На підставі викладеного, керуючись ст. 256 КУпАП, суддя, -
Адміністративний матеріал про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, повернути до Прилуцького РВП ГУНП України в Чернігівській області для належного оформлення.
Постанова може бути оскаржена до Чернігівського апеляційного суду протягом десяти діб з дня винесення.
Суддя: Л.В.Тіщенко