Постанова від 28.12.2021 по справі 375/887/21

Справа № 375/887/21

Провадження № 3/375/499/21

ПОСТАНОВА

28 грудня 2021 року смт. Рокитне

Суддя Рокитнянського районного суду Київської області Чорненька О.І., розглянувши матеріали, які надійшли від Управління стратегічних розслідувань в Київській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,

за частиною 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

До Рокитнянського районного суду Київської області з Управління стратегічних розслідувань в Київській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України одночасно надійшли матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , які передані у провадження судді Чорненької О.І., а саме:

за частиною 1 статті 172-6 КУпАП (протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією № 594 від 14.07.2021 (за фактом несвоєчасносного подання без поважних причин щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік)) - справа № 375/886/21, провадження № 3/375/498/21;

за частиною 1 статті 172-6 КУпАП (протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією № 595 від 14.07.2021 (за фактом несвоєчасносного подання без поважних причин декларації після звільнення особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік)) - справа № 375/887/21, провадження № 3/375/499/21.

Дослідивши матеріали зазначених адміністративних справ суд вважає, що для своєчасного, всебічного, повного і об'єктивного їх розгляду зазначені справи необхідно об'єднати в одне провадження з наступних підстав.

Так, відповідно до статті 245 КУпАП, завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.

Відповідно до частини 2 статті 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.

Пунктом 6 Розділу ІІІ Інструкції з діловодства у місцевих загальних судах затвердженої наказом Державної судової адміністрації України 20 серпня 2019 року №814 визначено, що у разі об'єднання судових справ в одну їй присвоюється єдиний унікальний номер тієї з об'єднаних справ (матеріалів), яка надійшла до суду першою. Відповідно до постанови (ухвали) суду вноситься інформація в АСДС під номером об'єднаної справи та відмітки про об'єднання справ із зазначенням номера нової судової справи.

Судом встановлено, що вищевказані адміністративні матеріали надійшли відносно однієї особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, тобто стосовно ОСОБА_1 та те, що дані справи перебувають на розгляді судді Чорненької О.І., тому вважаю за необхідне об'єднати ці справи у одне провадження, присвоївши об'єднаній справі єдиний унікальний номер 375/886/21, провадження № 3/375/498/21, відповідно до нумерації провадження, яке надійшло до суду першим.

Керуючись ст. ст. 36, 245 КУпАП, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Об'єднати в одне провадження справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , а саме:

за частиною 1 статті 172-6 КУпАП (протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією № 594 від 14.07.2021 (за фактом несвоєчасносного подання без поважних причин щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік)) - справа № 375/886/21, провадження № 3/375/498/21;

за частиною 1 статті 172-6 КУпАП (протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією № 595 від 14.07.2021 (за фактом несвоєчасносного подання без поважних причин декларації після звільнення особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік)) - справа № 375/887/21, провадження № 3/375/499/21.

Присвоїти об'єднаній справі єдиний унікальний номер 375/886/21, провадження № 3/375/498/21, відповідно до нумерації провадження, яке надійшло раніше.

Призначити розгляд справи на 28 грудня 2021 року о 08 годині 45 хвилин у приміщенні Рокитнянського районного суду Київської області в залі судових засідань № 2, за адресою: Київська область, Білоцерківський район, смт. Рокитне, вул. Заводська, 11.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя Олена ЧОРНЕНЬКА

Попередній документ
102231706
Наступний документ
102231708
Інформація про рішення:
№ рішення: 102231707
№ справи: 375/887/21
Дата рішення: 28.12.2021
Дата публікації: 29.12.2021
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Рокитнянський районний суд Київської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією; Порушення вимог фінансового контролю
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (20.07.2021)
Дата надходження: 20.07.2021
Предмет позову: порушення вимог фінансового контролю
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЧОРНЕНЬКА ОЛЕНА ІВАНІВНА
суддя-доповідач:
ЧОРНЕНЬКА ОЛЕНА ІВАНІВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Уринович Анатолій Михайлович