Ухвала від 24.12.2021 по справі 240/17869/21

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про внесення виправлень у судове рішення

24 грудня 2021 року м. Житомир справа № 240/17869/21

категорія 112010203

Житомирський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Майстренко Н.М., розглянувши з власної ініціативи в порядку письмового провадження питання про внесення виправлень в ухвалу Житомирського окружного адміністративного суду від 29.11.2021 про відкриття провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради Житомирської області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії,

встановив:

Ухвалою Житомирського окружного адміністративного суду від 29.11.2021 відкрито провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 .

Встановлено, що в ухвалі суду від 29.11.2021 допущено технічку описку та неправильно зазначено найменування відповідача, а саме: "Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області" замість "Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради Житомирської області".

Вказане виправлення узгоджується з прохальною частиною позову.

Враховуючи вищевикладене, є необхідність внесення виправлень у судове рішення.

Частиною першою статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) визначено, що суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Згідно з ч. 2 ст. 253 КАС України питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі необхідності суд може розглянути питання внесення виправлень у судове рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце судового засідання, не перешкоджає розгляду заяви.

Враховуючи факт допущення технічної описки у тексті судового рішення та вищезазначені норми чинного законодавства, суд дійшов висновку про наявність підстав для внесення виправлень в ухвалу Житомирського окружного адміністративного суду від 29.11.2021 у справі №240/17869/21.

Керуючись статтями 243, 248, 253 КАС України, суд,

ухвалив:

Внести виправлення в ухвалу Житомирського окружного адміністративного суду від 29.11.2021 про відкриття провадження у справі №240/17869/21.

Виправити в тексті ухвали найменування відповідача, правильним вважати: "Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради Житомирської області".

Ухвала про внесення виправлень у судове рішення є невід'ємною частиною ухвали Житомирського окружного адміністративного суду від 29.11.2021 про відкриття провадження у справі.

Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради направити копії: ухвали про відкриття спрощеного позовного провадження та позовної заяви.

Встановити Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради Житомирської області строк у п'ятнадцять днів з дня вручення копії цієї ухвали для подання відзиву на позов.

Ухвала набирає законної сили у порядку, встановленому статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції за правилами, встановленими статтями 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Н.М. Майстренко

Попередній документ
102198305
Наступний документ
102198307
Інформація про рішення:
№ рішення: 102198306
№ справи: 240/17869/21
Дата рішення: 24.12.2021
Дата публікації: 28.12.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Житомирський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської ка
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (08.05.2023)
Дата надходження: 09.08.2021
Предмет позову: визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання вчинити дії