Ухвала від 20.12.2021 по справі 200/17627/21

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про залишення позову без розгляду

20 грудня 2021 р. Справа №200/17627/21

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Давиденко Т.В.

розглянувши адміністративний позов Фізичної особи-підприємця

ОСОБА_1

до відповідача Головного управління ДПС у Донецькій області

про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 (ЄДРПОУ НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ) звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Головного управління ДПС у Донецькій області (ЄДРПОУ 43142826, юридична адреса: 87500, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Італійська, 59) про визнання протиправними дій щодо нарахування пені за платежем: «Податок на додану вартість із вироблених товарів (робіт, послуг)» в розмірі 17854 грн. 37 коп. та зобов'язання здійснити коригування в інтегрованій картці шляхом виключення суми нарахованої пені.

16.12.2021 року позивач надав заяву про відкликання позовної заяви та залишення позовної заяви без розгляду.

Відповідно до ст. 47 Кодексу адміністративного судочинства України крім прав та обов'язків, визначених у статті 44 цього Кодексу, позивач має право на будь-якій стадії судового процесу відмовитися від позову. Позивач має право змінити предмет або підстави позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог шляхом подання письмової заяви до закінчення підготовчого засідання або не пізніше ніж за п'ять днів до першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження.

Згідно п. 5 ч. 1 ст. 240 Кодексу адміністративного судочинства України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшла заява позивача про залишення позову без розгляду.

Відповідно ч. 4 ст. 240 Кодексу адміністративного судочинства України особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення підстав, з яких позов було залишено без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Оскільки дії представника позивача не суперечать закону та не порушують чиї - небудь права, свободи та інтереси, суд вважає за можливе прийняти заяву про відкликання позовної заяви та залишити її без розгляду.

На підставі викладеного, керуючись Кодексом адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (ЄДРПОУ НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ) до Головного управління ДПС у Донецькій області (ЄДРПОУ 43142826, юридична адреса: 87500, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Італійська, 59) про визнання протиправними дій щодо нарахування пені за платежем: «Податок на додану вартість із вироблених товарів (робіт, послуг)» в розмірі 17854 грн. 37 коп. та зобов'язання здійснити коригування в інтегрованій картці шляхом виключення суми нарахованої пені - залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення (ухвали) суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Суддя Т.В. Давиденко

Попередній документ
102197671
Наступний документ
102197673
Інформація про рішення:
№ рішення: 102197672
№ справи: 200/17627/21
Дата рішення: 20.12.2021
Дата публікації: 28.12.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; реалізації податкового контролю
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (07.12.2021)
Дата надходження: 07.12.2021
Предмет позову: про зобов'язання вчинити певні дії
Учасники справи:
суддя-доповідач:
ДАВИДЕНКО Т В
відповідач (боржник):
Головне управління ДПС у Донецькій області
позивач (заявник):
Фізична особа-підприємець Ревіна Ольга Петрівна